2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkplek hardware en randaparatuur
Beschreibung: De aan te besteden opdracht betreft de levering van Eindgebruikers hardware en randapparatuur. De opdracht omvat de aanschaf van ten minste laptops, desktops/monitoren, mini pc’s, Microsoft Surfaces en bijbehorende randapparatuur en accessoires, waaronder onder andere sleeves, privacv screens, laptoptassen, adapters, toetsenborden en muizen. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1701464
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd