See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych, wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro, wyposażenia oraz pozostałego asortymentu medycznego, szczegółowo określonego w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich.
Interne Kennung: 23/PN/2026/WJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33184200 Vaskuläre Prothesen, 33184500 Koronare Endoprothesen, 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Interne Kennung: Zadanie nr 21
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy wyrobów medycznych
Internal identifier: 23/PN/2026/WJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies, 33184200 Vascular prostheses, 33184500 Coronary endoprostheses, 33696200 Blood-testing reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12
Internal identifier: Zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13
Internal identifier: Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14
Internal identifier: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15
Internal identifier: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16
Internal identifier: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18
Internal identifier: Zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19
Internal identifier: Zadanie nr 19
Additional classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20
Internal identifier: Zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21
Internal identifier: Zadanie nr 21