See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania czystości obiektów i terenów przyległych, realizowana w jednostkach organizacyjnych - Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu, Sąd Rejonowy w Nisku oraz Sąd Rejonowy w Kolbuszowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa kompleksowego utrzymania czystości obiektów i terenów przyległych, realizowana w jednostkach organizacyjnych - Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu, Sąd Rejonowy w Nisku oraz Sąd Rejonowy w Kolbuszowej”. CZĘŚĆ I - Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu CZĘŚĆ II - Sąd Rejonowy w Nisku CZĘŚĆ III - Sąd Rejonowy w Kolbuszowej
Interne Kennung: ZP.261.4.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługa kompleksowego utrzymania czystości obiektów i terenów przyległych, realizowana w jednostkach organizacyjnych - Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu, Sąd Rejonowy w Nisku oraz Sąd Rejonowy w Kolbuszowej”
Beschreibung: Część 1 – Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Interne Kennung: ZP.261.4.25 _ część 1
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część 2 – Sąd Rejonowy w Nisku
Interne Kennung: ZP.261.4.25 _ część 2
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część 3 – Sąd Rejonowy w Kolbuszowej
Interne Kennung: ZP.261.4.25 _ część 3