See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van stalen toebehoren voor drijvende fenderinstallaties in de haven van Zeebrugge
Beschreibung: De opdracht omvat het fabriceren en leveren van stalen toebehoren voor drijvende fenderinstallaties: stalen geleidingsbuizen, geleidingsringen en muurplaten.
Interne Kennung: PPP0B3-19719/6135/K3820
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44316000 Eisenwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: K3820_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44318000 Leiter, 44317000 Schlingen aus Eisen oder Stahl, 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse