625467-2026 - Ergebnis
Ungarn – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – Pékáru beszerzése 2026.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pékáru beszerzése 2026.
Beschreibung: Budapest Főváros XV. kerületi Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzat Gazdasági Működtetési Központ ajánlatkérő 3 általa üzemeltetett főzőkonyha részére pékáru beszerzésére kerül sor adásvételi keretszerződés keretében szerződéskötéstől (tervezetten 2026.09.01. napjától) 2026.12.31-ig tartó időtartam vonatkozásában nettó 11 898 375 Ft keretösszeg erejéig. Részletesen a „Közbeszerzés leírása” rovatban, valamint a műszaki leírásban és mellékletében (árazó táblázat).
Vorherige Bekanntmachung: 426314-2026
Interne Kennung: EKR001119042026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2015. évi CXLIII. törvény (Kbt.) Második rész XV. fejezet 81. § Értékelési/Odaítélési szempontok: Legalacsonyabb ár értékelési szempont Kbt. 76. § (5) bekezdés szerinti indoklása: Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerinti legalacsonyabb ár értékelési szempontot alkalmazza, tekintve, hogy Ajánlatkérő igényeinek valamely konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő áru felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pékáru beszerzése a Budapest Főváros XV. kerületi Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzat Gazdasági Működtetési Központ ajánlatkérő által üzemeltetett 3 főzőkonyha részére adásvételi keretszerződés keretében szerződéskötéstől (tervezetten 2026.09.01. napjától) 2026.12.31-ig tartó időtartam vonatkozásában nettó 11 898 375 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő az alábbi tervezett mennyiségeket határozza meg, melyek tájékoztató adatnak minősülnek: 105 890 db, 10 080 kg pékáru Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget (a továbbiakban: kötelezően kimerítendő keretösszeg). Ajánlatkérő a kötelezően kimerítendő keretösszegen felüli rész lehívására nem köteles, azonban arra a szerződés időtartama alatt bármikor jogosult. Teljesítési/rendeltetési helyszínek: - Bogáncs Főzőkonyha: 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53. - Kavicsos Főzőkonyha: 1157 Budapest, Kavicsos köz 6. - Nádastó Főzőkonyha: 1156 Budapest, Nádastó park 1. Az egyes szállítandó termékekkel (tételekkel) kapcsolatos minőségi követelményeket és egyéb specifikációkat a műszaki leírás és melléklete tartalmazza. Az áruk minősége és műszaki paramétere esetében a Magyar Élelmiszerkönyv kötelező előírásairól szóló 152/2009. (XI.12) FVM rendelet szerint meghatározottak az irányadók. Eseti megrendelések menete: Az igényelt áru előzetes megrendelése legkésőbb a szállítást megelőző héten, szerdán 12 óráig, telephelyenként, e-mail üzenetben történik. Eseti megrendelések és megrendelés-módosítások utolsó időpontja: a szállítást megelőző munkanapon 12:00 óráig Teljesítés: A keretszerződés teljesítésére egyedi megrendelések alapján kerül sor. Ajánlatkérő az egyedi megrendelések alkalmával minimális megrendelés kibocsátására nem köteles a műszaki leírás mellékletében meghatározott egyetlen termék vonatkozásában sem. A szerződés teljesítése során a Nyertes Ajánlattevő feladatát képezi az áru leszállítása a megjelölt teljesítési helyszínekre minden munkanapon 2:00 – 5:00 között. A telephelyek nem tudnak 05:00 óra előtt árut átvenni, azonban a szállítójármű korábbi behajtására, a telephelyre való bejutásra van lehetőség. Pékáruk szállítására vonatkozó előírások: Kizárólag friss, érzékszervi úton megállapítható kifogástalan állapotú áru kerül átvételre. Pékáruk, sütőipari termékek zárt gépkocsiban polcon vagy műanyag rekeszekben szállíthatók. A gépkocsiban a sütőipari termékeken kívül más termék nem szállítható. A gépjármű és a rekeszek tisztántartásáról, fertőtlenítéséről gondoskodni kell, amely az üzembentartó feladata. Pékáruk, sütőipari, cukrászati termékek csak tiszta rekeszekben kerülnek átvételre. A termékeket úgy kell szállítani, hogy a szállítás következtében alakja ne torzuljon, szennyeződés ne érhesse, a belsejében szakadás ne következzen be. Csomagolatlan termék a gyártástól számított 24 órán belül hozható forgalomba. Jelölés a hatályos jogszabályokban foglaltak szerint. Kiegészítő információk: teljes kiőrlésű gabona alapú élelmiszer: olyan gabona alapú élelmiszer, amely a gabonaszem összes alkotórészét – beleértve a csírát és a korpát is – tartalmazó gabonamag és pszeudo gabonamag, valamint az ezek felhasználásával készült, ezen alkotórészeket legalább 60%-ban tartalmazó, a vonatkozó jogszabályi előírásoknak és a Magyar Élelmiszerkönyv előírásainak megfelelő élelmiszer. Az egyes szállítandó termékekkel (tételekkel) kapcsolatos minőségi követelményeket és egyéb specifikációkat a műszaki leírás és melléklete (árazó táblázat) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001119042026/1
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot, 15811200 Brötchen, 15811300 Croissants, 15812100 Konditorwaren, 15813000 Kleingebäck