625468-2026 - Ergebnis
Slowenien – Kraftfahrzeuge – Dobava službenih vozil v letu 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava službenih vozil v letu 2026
Beschreibung: Predmet naročila je dobava službenih vozil v letu 2026, in sicer: Sklop 1: Osebno vozilo - karavan; Sklop 2: Osebno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in tovornim prostorom; Sklop 3: Tovorno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in delavnico – furgon; Sklop 4: Tovorno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in delavnico – furgon z dodatnimi sedeži.
Interne Kennung: P/JN/13/2026/PD-SZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osebno vozilo - karavan
Beschreibung: Osebno vozilo - karavan
Interne Kennung: 553219
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Osebno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in tovornim prostorom
Beschreibung: Osebno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in tovornim prostorom
Interne Kennung: 553220
Los: LOT-0003
Titel: Tovorno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in delavnico – furgon;
Beschreibung: Tovorno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in delavnico – furgon.
Interne Kennung: 553221
Los: LOT-0004
Titel: Tovorno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in delavnico – furgon z dodatnimi sedeži
Beschreibung: Tovorno vozilo s 4 – kolesnim pogonom in delavnico – furgon z dodatnimi sedeži
Interne Kennung: 553222