625469-2026 - Wettbewerb
Litauen – Programmierung – IT srities specialistų paslaugos paslaugų, skirtų informacinei sistemai vystyti ir (ar) modernizuoti DPS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT srities specialistų paslaugos paslaugų, skirtų informacinei sistemai vystyti ir (ar) modernizuoti DPS
Beschreibung: Siekiama sukurti dinaminę pirkimų sistemą, kurios pagalba Perkančioji organizacija atsiradus poreikiui operatyviai galėtų įsigyti reikalingas IT srities specialistų paslaugas, Fondo valdybos valdomos informacinės sistemos vystymui ir (ar) modernizavimui.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72243000 Programmierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Java programuotojų paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Front - end programuotojų paslaugos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Duomenų bazių programuotojų paslaugos
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Informacinių sistemų analitiko paslaugos
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Naudotojo sąsajos, naudotojo patirties dizainerio paslaugos
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Informacinių sistemų testuotojo paslaugos (automatizuotas testavimas)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Informacinių sistemų saugumo įsilaužimo testuotojo paslaugos
Interne Kennung: 7
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72243000 Programming services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Java programuotojų paslaugos
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7