2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém tonerů pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky originálního spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírovací zařízení (tonery, inkoustové náplně, válce apod.). Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 Zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 100754-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer, 30125130 Toner für Datenverarbeitungs-, Forschungs- und Dokumentationszentren, 30192113 Tonerkassetten, 30192300 Farbbänder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém tonerů pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)