See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Zamawiającego, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Oferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać aktualne pozwolenia na dopuszczenie do obrotu oraz spełniać wymagania określone w przepisach ustawy – Prawo farmaceutyczne. Dostawy muszą być realizowane zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), z zachowaniem wymaganych warunków transportu i przechowywania, w tym łańcucha chłodniczego – w przypadku produktów tego wymagających. Każda dostarczona partia leków musi posiadać termin ważności umożliwiający ich bezpieczne i racjonalne wykorzystanie przez Zamawiającego. Szczegółowy wykaz asortymentu, w tym nazwy, postacie, dawki, ilości oraz wymagania jakościowe, określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Zamówienie zostało podzielone na 34 zadania, które – ze względu na zróżnicowany oraz skomplikowany charakter asortymentu – zostały szczegółowo opisane w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, na jedną lub więcej wybranych części (także na wszystkie części). Wybór oferty najkorzystniejszej nastąpi oddzielnie dla każdej części zamówienia 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 2 do SWZ tj. w formularzu asortymentowo-cenowym (zwanym również OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki
Beschreibung: Ze względu na różnorodność szczegółowy wykaz asortymentu, w tym nazwy, postacie, dawki, ilości oraz inne wymagania określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034