625482-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Pěstební a těžební činnosti na LHC Lesy města Šumperka pro rok 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPěstební a těžební činnosti na LHC Lesy města Šumperka pro rok 2026
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je provedení služeb pěstebních, těžebních a ostatních lesnických činností (přiblížení, ožin, nakládání s klestem, stavba oplocenek apod.) na LHC Lesy města Šumperka.
Interne Kennung1494
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelPěstební práce v lesním úseku Kamenec
BeschreibungProvádění pěstebních prací, zejm. zalesňování, stavba oplocenek, ochrana kultur, prořezávky apod., na lesním úseku Kamenec.
Interne Kennung1495
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
LosLOT-0009
TitelTěžba dřeva předmýtní úmyslná harvestorovou technologií - probírky
BeschreibungTěžba dřeva je prováděna podle zásad uvedených v nařízení vlády č. 339/2017 Sb. s účinností od 1. 1. 2018.
Interne Kennung1502
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
LosLOT-0008
TitelMýtní těžba dřeva harvestorovou technologií
Interne Kennung1501
LosLOT-0007
TitelTěžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou lanovkové technologie na OM
Interne Kennung1500
LosLOT-0006
TitelTěžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vlečení kombinované (potah + UKT, SLKT)
Interne Kennung1499
LosLOT-0005
TitelTěžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vlečení UKT, SLKT
Interne Kennung1498
LosLOT-0004
TitelTěžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vlečení potahem
Interne Kennung1497
LosLOT-0010
TitelManipulace dřevní hmoty na lokalitě OM
BeschreibungPřiblížené surové kmeny se manipulují na potřebnou délku podle požadavků odběratelů a kvality sortimentů.
Interne Kennung1503
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
LosLOT-0003
TitelPěstební práce v lesním úseku Městské skály
BeschreibungProvádění pěstebních prací, zejm. zalesňování, stavba oplocenek, ochrana kultur, prořezávky apod., na lesním úseku Městské skály.
Interne Kennung1496
LosLOT-0012
TitelZpřístupnění porostů
BeschreibungV rámci zpřístupnění porostů se provádí výřez dříví a hrázkování.
Interne Kennung1505
LosLOT-0011
TitelDrcení klestu a těžebních zbytků s ponecháním na lokalitě
BeschreibungRozdrcení veškerých těžebních zbytků a klestu, případně stromů spodní etáže poškozených těžbou, po celé ploše porostu drtičem na frakce umožňující následné zalesnění a jejich rovnoměrné rozmístění po ploše porostu.
Interne Kennung1504
LosLOT-0014
TitelAsanace kůrovcové hmoty
BeschreibungProvádí se: - ruční nebo mechanické oloupání kůry, nebo strojní odkornění, nebo - aplikace schváleného chemického přípravku
Interne Kennung1507
LosLOT-0013
TitelOchrana kultur proti kůrovcům (kladení lapáků)
BeschreibungVyhledání vyznačeného stromu a jeho zakrytí odvětvenými větvemi, nebo vyhledání vyznačeného stromu bez odvětvení a bez zakrytí větvemi (směrové pokácení).
Interne Kennung1506