2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky dialyzačních roztoků a spotřebního materiálu k přístroji multiFiltrate (PRO) a multifiltrate CiCa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky dialyzačních roztoků a spotřebního materiálu k přístroji multiFiltrate (PRO) a multifiltrate CiCa po dobu 4 let. Součástí dodávek je doprava zboží do místa plnění. Veškeré zboží nabídnuté v rámci tohoto výběrového řízení musí být způsobilé k užití v souladu s jeho určením a zboží musí splňovat veškeré požadavky příslušných obecně závazných právních předpisů a norem. S vítězným účastníkem bude uzavřena rámcová kupní smlouva na spotřební materiál na dobu 4 let.
Interne Kennung: 145/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kompletní obchodní podmínky této veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazků dle § 100 odst. 1 zákona jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je přílohou zadávací dokumentace.