See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ. Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 432416-2026
Interne Kennung: DL.262.10.2026.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: Grupa 21 - Produkty farmaceutyczne; Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego; Środki znieczulające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne Kennung: Grupa 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33661200 Analgetika
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Los: LOT-0023
Titel: Grupa 22 - Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, Witaminy
Interne Kennung: Grupa 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33616000 Vitamine
Los: LOT-0024
Titel: Grupa 23 - Środki p/nadciśnieniu ; Produkty lecznicze do terapii serca; Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Grupa 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0025
Titel: Grupa 24 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego; Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Interne Kennung: Grupa 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0026
Titel: Grupa 25 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0027
Titel: Grupa 26 - Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego, Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego/ Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
Interne Kennung: Grupa 26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0028
Titel: Grupa 27 - Środki przeczyszczające, Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego/ Środki lecznicze dla układu oddechowego
Interne Kennung: Grupa 27
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33613000 Laxanzien, 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0029
Titel: Grupa 28 - Produkty farmaceutyczne; Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Grupa 28
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0030
Titel: Grupa 29 - Roztwory do wstrzykiwania, Surowice odpornościowe/ Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
Interne Kennung: Grupa 29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692100 Infusionslösungen, 33651510 Antisera, 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0031
Titel: Grupa 30 - Roztwory do wstrzykiwania; Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Grupa 30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0032
Titel: Grupa 31 - Produkty lecznicze dla dermatologii Środki przeciw ekopasożytom, włączając środki przeciwświerzbowe, owadobójcze i odstraszające owady ; Wszystkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne/ Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Grupa 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631000 Dermatika, 33691300 Mittel gegen Ektoparasiten, inkl. Antiscabiosa, Insektizide und Repellenzien, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33661200 Analgetika
Los: LOT-0033
Titel: Grupa 32 - Produkty farmaceutyczne; Roztwory do wstrzykiwań
Interne Kennung: Grupa 32
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0034
Titel: Grupa 33 - Środki moczopędne
Interne Kennung: Grupa 33
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0035
Titel: Grupa 34 - Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego, Roztwory do wstrzykiwania
Interne Kennung: Grupa 34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0036
Titel: Grupa 35 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Interne Kennung: Grupa 35
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel