2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2025-0042 - Verwerking en (deels) transport van Groenafval
Beschreibung: AI 2025-0042 - Verwerking en (deels) transport van Groenafval De Opdracht betreft het aanbieden en exploiteren van een stortlocatie binnen de gemeente Amsterdam en het verwerken van Groenafval dat door of namens de Gemeente Amsterdam wordt aangeleverd. Daarnaast omvat de Opdracht – indien en voor zover de Gemeente het transport niet zelf verzorgt – het opkranen en transporteren van Groenafval vanaf diverse gemeentelijke (verzamel)locaties naar de stort of verwerkingslocatie. De verwerking vindt plaats op een door Opdrachtnemer te bepalen verwerkingslocatie conform geldende wet- en regelgeving en de in de aanbestedingsstukken gestelde eisen; de locatie van verwerking maakt onderdeel uit van de gunningscriteria.
Interne Kennung: AI 2025-0042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AI 2025-0042
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Additional classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: .