625539-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation – Nabava digitalnih displaya za autobusne stanice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava digitalnih displaya za autobusne stanice
Beschreibung: Predmet nabave je isporuka i implementacija sustava e-papir (E-paper) displeja za prikaz podataka o javnom prijevozu u stvarnom vremenu na autobusnim postajama, uključujući opremu, opciju zvučnika s Text-to-Speech uslugom na hrvatskom jeziku, te sa mogućnošću integracije sa IT sustavom javnog gradskog prijevoza.
Interne Kennung: JN-43/26
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednostavna nabava - e-Dostava s javnom objavom poziva
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-43/26
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48813200 Real-time passenger information system
5. Lot
Lot: LOT-0000