2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace nových uliček datového sálu v datovém centru MHMP
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je realizace nových RACK uliček v datovém sále DS22 v datovém centru DC05 Chodovec. V rámci zakázky bude vybudováno -42 RACKů ve dvou uzavřených uličkách, včetně PDU s možností monitoringu se 14 chladícími jednotkami v ideálním rozmístění pro optimální chlazení. -3 RACKy pro instalaci optických kabelů a 3 RACKy pro Datové knihovny. -Kompletní elektroinstalace dvou napájecích větví, včetně posílení přívodních kabelů a rozvaděčů s jištěním pro jednotlivé RACKy. -Kompletní napojení chlazení, včetně úpravy stávajících rozvodů. -Upravený rozvod hašení tak, aby odpovídal potřebám nových uliček. -Kabelový žlabový systém pro vedení a organizaci datových kabelů. -Předmětem dodávky je také vybudování kompletního management systému slaboproudu a datové kabeláže v prostoru datového sálu. Prostory nové uličky budou technologicky a provozně navazovat na uzavřené uličky realizované ve stávajícím vedlejším datovém sále DC5. Nabízené řešení musí být plně technicky, funkčně a provozně kompatibilní se stávajícím zařízením a technologickou infrastrukturou zadavatele tak, aby bylo možné jeho řádné začlenění do stávajícího provozního prostředí. Požadavkem na kompatibilitu se nerozumí požadavek na totožnost výrobce nebo konkrétního výrobku. Zadavatel připouští řešení různých výrobců za předpokladu splnění stanovených technických a funkčních požadavků a zajištění plnohodnotné interoperability se stávající infrastrukturou. Všechny výše uvedené technologie budou nainstalované, zprovozněné, otestované a uvedeny do produkčního provozu dle požadavků Zadavatele uvedených v zadávací dokumentaci. Jako výstup pak bude zpracována technická dokumentace.
Interne Kennung: 178/26/OIC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32580000 Datenanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 42512000 Klimaanlagen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
625543-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services - Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier178/26/OIC
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServicesWorks
Main classification (cpv): 32580000 Data equipment
Additional classification (cpv): 42512000 Air-conditioning installations, 45310000 Electrical installation work, 45331230 Installation work of cooling equipment, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Additional nature of the contractWorks
Additional nature of the contractServices
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 42512000 Air-conditioning installations, 45331230 Installation work of cooling equipment, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment