See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów i zapewnienie technicznych możliwości wykonywania badań diagnostycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów oraz zapewnienie technicznych możliwości wykonania badań diagnostycznych w zakresie: biochemii, immunochemii, hematologii, koagulologii, analizy moczu, analizy kału, RKZ, serologii transfuzjologicznej, elektroforezy białek, diagnostyki boreliozy, autoimmunologii, alergii i immunochemii specyficznej poprzez dostarczenie niezbędnych analizatorów, odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych, barwników wykorzystywanych w hematologii, szybkich testów kasetowych oraz zamkniętego systemu próżniowego.
Interne Kennung: 19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: badania z zakresu hematologii
Beschreibung: Pakiet nr 1: badania z zakresu hematologii
Interne Kennung: 19/2026 p.1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2:badania z zakresu biochemii i immunochemii wykonywane przez zintegrowanysystem immunologiczno-biochemiczny
Beschreibung: Pakiet nr 2:badania z zakresu biochemii i immunochemii wykonywane przez zintegrowanysystem immunologiczno-biochemiczny
Interne Kennung: 19/2026 p.2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: badania w zakresie analityki ogólnej - badania moczu,
Beschreibung: Pakiet nr 3: badania w zakresie analityki ogólnej - badania moczu,
Interne Kennung: 19/2026 p.3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: badania w zakresie równowagi kwasowo – zasadowej
Beschreibung: Pakiet nr 4: badania w zakresie równowagi kwasowo – zasadowej
Interne Kennung: 19/2026 p.4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: badania w zakresie koagulologii
Beschreibung: Pakiet nr 5: badania w zakresie koagulologii
Interne Kennung: 19/2026 p.5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: materiały zamkniętego systemu do pobierania krwi
Beschreibung: Pakiet nr 6: materiały zamkniętego systemu do pobierania krwi
Interne Kennung: 19/2026 p.6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: badania z zakresu serologii transfuzjologicznej
Beschreibung: Pakiet nr 7: badania z zakresu serologii transfuzjologicznej
Interne Kennung: 19/2026 p.7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: badania w zakresie analityki ogólnej - badania kału w kierunku pasożytów
Beschreibung: Pakiet nr 8: badania w zakresie analityki ogólnej - badania kału w kierunku pasożytów
Interne Kennung: 19/2026 p.8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: szybkie testy kasetowe
Beschreibung: Pakiet nr 9: szybkie testy kasetowe
Interne Kennung: 19/2026 p.9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10: specjalistyczne badania analityczne kału - kał na krew utajoną ilościowo, laboratoryjny test oznaczania antygenu z użyciem analizatora do Helikobacter Pyroli Ag w kale
Beschreibung: Pakiet nr 10: specjalistyczne badania analityczne kału - kał na krew utajoną ilościowo, laboratoryjny test oznaczania antygenu z użyciem analizatora do Helikobacter Pyroli Ag w kale
Interne Kennung: 19/2026 p.10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr.11: badania w zakresie elektroforetycznego rozdziału białek w surowicy i moczu
Beschreibung: Pakiet nr.11: badania w zakresie elektroforetycznego rozdziału białek w surowicy i moczu
Interne Kennung: 19/2026 p.11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12: badania w zakresie alergologii, autoimmunologii i diagnostyki boreliozy
Beschreibung: Pakiet nr 12: badania w zakresie alergologii, autoimmunologii i diagnostyki boreliozy
Interne Kennung: 19/2026 p.12
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 19/2026
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 19/2026 p.1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 19/2026 p.2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 19/2026 p.3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 19/2026 p.4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 19/2026 p.5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 19/2026 p.6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 19/2026 p.7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 19/2026 p.8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 19/2026 p.9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 19/2026 p.10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 19/2026 p.11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 19/2026 p.12