See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curățenie a birourilor DS Hunedoara 2025
Beschreibung: Se achiziţionează servicii de curățenie la sediul administrativ al D.S. Hunedoara și la ocoalelor silvice din subordine, conform caietului de sarcini. Se pot solicita clarificari privind documentatia de atribuire inainte de data limita de depunere a ofertelor, astfel: cel tarziu in a 15 - a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, astfel: cel tarziu in a 10 - a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. Fisa de date a achizitiei reprezinta totodata si instructiuni pentru ofertanti.
Interne Kennung: Nr. 7907 din 03.06.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sediu Direcția Silvică Hunedoara
Beschreibung: Conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sediu Ocolul Silvic Brad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sediu Ocolul Silvic Dobra
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Sediu Ocolul Silvic Geoagiu
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Sediu Ocolul Silvic Gradiste
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Sediu Ocolul Silvic Hunedoara
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Sediu Ocolul Silvic Ilia
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Sediu Ocolul Silvic Petrosani
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Sediu Ocolul Silvic Pui
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Sediu Ocolul Silvic Retezat
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Sediu Ocolul Silvic Simeria
Interne Kennung: 11