2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, zwanego dalej Zamawiającym. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 9 odrębnych zadań w tym: 1) BO-25,39,41/26 2) BO-30/26 Frez 3) BO-35/26 Osłona na mikroskop 4) BO-43/26 Laparoskopia ginekologiczna 5) BO-44/26 Elastyczne haki 6) BO-46/26 Szwy haczykowe 7) KTS-32/26 Opatrunek ochronny ze srebrem 8) ZRDO-32/26 Przyrząd do wykonywnia biopsji gruboigłowej jednorazowy 9) ZRDO-37/26 Depozyt-Mikrocewnik 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.1 – 2.9 do SWZ, 2) Opis dot. zadania nr 4- załącznik nr 2.4a 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy –załącznik nr 4.1-4.2 do SWZ, 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane zadania, ale nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w zadaniach. W poszczególnych zadaniach musi być wyceniony pełen asortyment w ilościach podanych przez Zamawiającego. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w danym zadaniu zostaną odrzucone. 5.Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. 6.Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7.Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających. 8. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej , zamówień uzupełniających. 9. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium, zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 10. Zamawiający nie przewiduje wymogu: 1) odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub 2) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 11. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 12. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 10.01.2027 r. 13. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 14.Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-61/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - BO-25,39,41/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 1 - BO-25,39,41/26 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.1 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - BO-30/26 Frez
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 2 - BO-30/26 Frez 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.2 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3-BO-35/26 Osłona na mikroskop
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 3-BO-35/26 Osłona na mikroskop 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.3 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4- BO-43/26 Laparoskopia ginekologiczna
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Zadanie 4- BO-43/26 Laparoskopia ginekologiczna 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.4 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 3) Opis dot. zadania nr 4- załącznik nr 2.4a 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - BO-44/26 Elastyczne haki
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Zadanie 5 - BO-44/26 Elastyczne haki 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.5 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 -BO-46/26 Szwy haczykowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Zadanie 6 -BO-46/26 Szwy haczykowe 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.6 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - KTS-32/26 Opatrunek ochronny ze srebrem
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Zadanie 7 - KTS-32/26 Opatrunek ochronny ze srebrem 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.7 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - ZRDO-32/26 Przyrząd do wykonywania biopsji gruboigłowej jednorazowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Zadanie 8 - ZRDO-32/26 Przyrząd do wykonywania biopsji gruboigłowej jednorazowy 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.8 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - ZRDO-37/26 Depozyt-Mikrocewnik
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Zadanie 9 - ZRDO-37/26 Depozyt-Mikrocewnik 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.9 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.2 do SWZ. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 5. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 9