2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Machines
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de inhuur van machines, met en zonder bediening, ten behoeve van beheer- en onderhoudswerkzaamheden in de openbare ruimte van de gemeente Heemstede. De inzet van machines vindt plaats op afroep en is afhankelijk van de aard, omvang en planning van de werkzaamheden. De werkzaamheden betreffen onder meer inzet bij groenbeheer, grondwerkzaamheden en overige werkzaamheden in de openbare ruimte, waarbij de regie en aansturing bij de gemeente ligt. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt circa € 286.000 per jaar exclusief btw. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 1.144.000 exclusief btw over de totale looptijd (2 + 1 + 1 jaar). De opdracht betreft een afroepovereenkomst, waarbij geen afnameverplichting geldt.
Interne Kennung: HMS 202508 PRJ-2500151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77111000 Vermietung von landwirtschaftlichen Maschinen mit Bedienungspersonal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 77112000 Vermietung von Mähern oder landwirtschaftlichen Geräten mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: x