2. Verfahren
Verfahren
Titel: Functioneel applicatiebeheer Burgerzaken
Beschreibung: De gemeenten Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk maken voor de uitvoering van hun dienstverlening gebruik van diverse applicaties binnen het domein Burgerzaken. Om de continuïteit, kwaliteit en doorontwikkeling van deze applicaties te waarborgen, bestaat behoefte aan professionele ondersteuning op het gebied van functioneel applicatiebeheer. De opdracht omvat het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van functioneel applicatiebeheer van de binnen Burgerzaken gebruikte applicaties en de daarbij behorende werkprocessen binnen de gemeente Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Functioneel applicatiebeheer Burgerzaken Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiële looptijd van twee jaar kan de overeenkomst driemaal met 12 maanden worden verlengd.