2. Verfahren
Verfahren
Titel: Långtids EKG, Holter
Beschreibung: Direktupphandlingen avser inköp av tjänster för Långtids EKG, Holter. Tjänsten avser registrering och analys av EKG-kurva. Leverantören tillhandahåller all utrustning och logistik för att få en fungerande tjänst enligt upphandlingsdokumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bilaga 2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108449:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste