2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generálna oprava rotorov generátorov a budiacich generátorov, technická pomoc pri korektívnej údržbe generátorov a budiacich generátorov v EBO
Beschreibung: 2.3. Predmetom zákazky je vykonanie generálnej opravy rotorov generátorov a budiacich generátorov, technická pomoc pri opravách generátorov a budiacich generátorov formou šéfmontáže vrátane prípravy pomocného materiálu, ložísk generátora a budiaceho generátora, technická pomoc pri korektívnej údržbe generátorov, pomocných hospodárstiev generátorov, a budiacich generátorov počas bežnej opravy a za prevádzky a dodanie príslušného materiálu a náhradných dielov potrebných k realizácii prác počas bežných opráv a generálnych opráv turbogenerátorov v SE EBO.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je vykonanie generálnej opravy rotorov generátorov a budiacich generátorov, technická pomoc pri opravách generátorov a budiacich generátorov formou šéfmontáže vrátane prípravy pomocného materiálu, ložísk generátora a budiaceho generátora, technická pomoc pri korektívnej údržbe generátorov, pomocných hospodárstiev generátorov, a budiacich generátorov počas bežnej opravy a za prevádzky a dodanie príslušného materiálu a náhradných dielov potrebných k realizácii prác počas bežných opráv a generálnych opráv turbogenerátorov v SE EBO.
Interne Kennung: 2026/17962