2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług gastronomicznych w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym ZUS w Osuchowie w zakresie cateringu oraz przygotowywania posiłków okolicznościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług gastronomicznych w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym ZUS w Osuchowie w zakresie cateringu oraz przygotowywania posiłków okolicznościowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający przeznacza następującą kwotę na sfinansowanie zamówienia: 4 793 911,56 zł z podatkiem VAT. Termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia Umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 10.03.2027 r., przez okres 24 miesięcy lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy, w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze.
Interne Kennung: 993200.271.049.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55400000 Servieren von Getränken, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 993200.271.049.2026-DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
Additional classification (cpv): 55320000 Meal-serving services, 55321000 Meal-preparation services, 55400000 Beverage-serving services, 55521200 Meal delivery service
5. Lot
Lot: LOT-0001