2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych zgodnie z podziałem na 4 (cztery) zadania. 2.Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 3.Dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego będą realizowane transportem Wykonawcy na jego koszt i ryzyko. Koszty transportu gazów i napełnienie butli będą wliczone w cenę oferty. 4.Dostawy dla zadań 2, 3 oraz 4 będą realizowane sukcesywnie przez okres obowiązywania umowy, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia mailem. Realizacja zamówienia w dni robocze w godz. od 8:00 do 14:00. Dostawy dla zadania 1 (ciekłego azotu) są uzależnione od bieżących potrzeb Zamawiającego (nawet codziennie). Przy dostawie tlenu ciekłego Wykonawca musi posiadać możliwość kontroli stanu napełnienia zbiornika za pomocą zdalnej transmisji danych. 5.Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 4 do SWZ. 6.Termin ważności dostarczanych produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy do Zamawiającego, za wyjątkiem dwutlenku węgla medycznego, dla którego termin ważności wynosi 10 miesięcy od dnia dostawy do Zamawiającego. 7.Zamawiający oczekuję: a) Ciekły azot medyczny – aby zaoferowany produkt miał rejestrację jako wyrób medyczny. b) Tlen medyczny ciekły - aby zaoferowany produkt miał rejestrację jako produkt medyczny.
Interne Kennung: PN 76/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych. 2.Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 3.Dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego będą realizowane transportem Wykonawcy na jego koszt i ryzyko. Koszty transportu gazów i napełnienie butli będą wliczone w cenę oferty. 4.Dostawy gazów będą realizowane sukcesywnie przez okres obowiązywania umowy, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia mailem. Realizacja zamówienia w dni robocze w godz. od 8:00 do 14:00. Wykonawca musi posiadać możliwość kontroli stanu napełnienia zbiornika za pomocą zdalnej transmisji danych. Dostawy ciekłego azotu są uzależnione od bieżących potrzeb Zamawiającego (nawet codziennie). Zamawiający posiada jeden zbiornik o pojemności ok. 50 litrów. 5.Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 4 do SWZ. 6.Termin ważności dostarczanych produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy do Zamawiającego. 7.Zamawiający oczekuję: a) Ciekły azot medyczny – aby zaoferowany produkt miał rejestrację jako wyrób medyczny.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, w tym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie Zamawiającego na poszczególny asortyment w czasie realizacji zamówienia, w przypadku wystąpienia potrzeby wynikającej z bieżącego zapotrzebowania w tym zakresie, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia zakupu ilości poszczególnego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym do maksymalnie 50% ilości określonych dla danej części w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowe, maksymalne ilości oraz maksymalną wartość opcji dla każdej część zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostaw w ramach prawa opcji na takich samych zasadach i w cenach jednostkowych określonych w Formularzu asortymentowo- cenowym dla zamówienia podstawowego (z uwzględnieniem ewentualnej waloryzacji wynagrodzenia, o której mowa w projektowanych postanowieniach umowy). 4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w przypadku wystąpienia zwiększonego, bieżącego zapotrzebowania na dany asortyment. Uruchomienie opcji następuje poprzez przekazanie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy, nie później jednak niż na 3 miesiące przed upływem okresu, na jaki umowa została zawarta. 6. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z opcji nie wymaga zmiany umowy ani zawierania odrębnego porozumienia.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych. 2.Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 3.Dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego będą realizowane transportem Wykonawcy na jego koszt i ryzyko. 4.Dostawy gazów będą realizowane sukcesywnie przez okres obowiązywania umowy, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia mailem. Realizacja zamówienia w dni robocze w godz. od 8:00 do 14:00. 5.Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 4 do SWZ. 6.Termin ważności dostarczanych produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy do Zamawiającego.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych. 2.Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 3.Dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego będą realizowane transportem Wykonawcy na jego koszt i ryzyko. Koszty transportu gazów i napełnienie butli będą wliczone w cenę oferty. 4.Dostawy gazów będą realizowane sukcesywnie przez okres obowiązywania umowy, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia mailem. Realizacja zamówienia w dni robocze w godz. od 8:00 do 14:00. 5.Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 4 do SWZ. 6.Termin ważności dostarczanych produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy do Zamawiającego. 7.Zamawiający oczekuję: a)Tlen medyczny ciekły - aby zaoferowany produkt miał rejestrację jako produkt medyczny.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, w tym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie Zamawiającego na poszczególny asortyment w czasie realizacji zamówienia, w przypadku wystąpienia potrzeby wynikającej z bieżącego zapotrzebowania w tym zakresie, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia zakupu ilości poszczególnego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym do maksymalnie 50% ilości określonych dla danej części w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowe, maksymalne ilości oraz maksymalną wartość opcji dla każdej część zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostaw w ramach prawa opcji na takich samych zasadach i w cenach jednostkowych określonych w Formularzu asortymentowo- cenowym dla zamówienia podstawowego (z uwzględnieniem ewentualnej waloryzacji wynagrodzenia, o której mowa w projektowanych postanowieniach umowy).4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w przypadku wystąpienia zwiększonego, bieżącego zapotrzebowania na dany asortyment. Uruchomienie opcji następuje poprzez przekazanie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy, nie później jednak niż na 3 miesiące przed upływem okresu, na jaki umowa została zawarta.6. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z opcji nie wymaga zmiany umowy ani zawierania odrębnego porozumienia.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych. 2.Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 3.Dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego będą realizowane transportem Wykonawcy na jego koszt i ryzyko. Koszty transportu gazów i napełnienie butli będą wliczone w cenę oferty. 4.Dostawy gazów będą realizowane sukcesywnie przez okres obowiązywania umowy, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia mailem. Realizacja zamówienia w dni robocze w godz. od 8:00 do 14:00. 5.Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące załącznikiem nr 4 do SWZ. 6.Termin ważności dostarczanych produktów nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy do Zamawiającego, za wyjątkiem dwutlenku węgla medycznego, dla którego termin ważności wynosi 10 miesięcy od dnia dostawy do Zamawiającego. 7.Zamawiający oczekuję: a)Tlen medyczny ciekły - aby zaoferowany produkt miał rejestrację jako produkt medyczny.
Interne Kennung: Zadanie nr 4