See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ. Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 432416-2026
Interne Kennung: DL.262.10.2026.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0052
Titel: Grupa 51 - Środki zmiękczające i ochronne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne Kennung: Grupa 51
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631200 Emollentia und Hautschutzmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Los: LOT-0053
Titel: Grupa 52 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 52
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0054
Titel: Grupa 53 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 53
Los: LOT-0055
Titel: Grupa 54 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 54
Los: LOT-0056
Titel: Grupa 55 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 55
Los: LOT-0057
Titel: Grupa 56 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 56
Los: LOT-0058
Titel: Grupa 57 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego, Płyny dożylne
Interne Kennung: Grupa 57
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0059
Titel: Grupa 58 - Płyny dożylne; produkty do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Grupa 58
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0060
Titel: Grupa 59 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 59
Los: LOT-0061
Titel: Grupa 60 - Środki obniżające krzepliwość krwi ; Środki lecznicze dla układu oddechowego
Interne Kennung: Grupa 60
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0062
Titel: Grupa 61 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 61
Los: LOT-0063
Titel: Grupa 62 - Produkty farmaceutyczne; Środki przeciwkrwotoczne
Interne Kennung: Grupa 62
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0064
Titel: Grupa 63 - Środki przeciwbólowe; Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego; Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą
Interne Kennung: Grupa 63
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0065
Titel: Grupa 64 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 64
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel