See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie voor de uitbating van de Sint-Godelieveabdij en Klooster Minderbroeders Kapucijnen te Brugge
Beschreibung: Het voorwerp van deze Concessie betreft de exploitatie van de abdij en het Kapucijnenklooster te Brugge.
Interne Kennung: TVL/2026/1941/CON/THE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 1
Beschreibung: Alle taken van de abdis en alle taken van de partners (alles wat vervat zin in percelen 2 t.e.m. 13)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 10
Beschreibung: Kloosterkerk, kapel, sacristie, spreekkamer, binnentuin Kapucijnen
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 11
Beschreibung: Klooster Kapucijnen
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 12
Beschreibung: Kloostertuin Kapucijnen
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 13
Beschreibung: Gemeenschapsruimte met kantoor tuinbeheer/man, berging tuinen, serre, kruiden- bloemen- planten- en workshopmoestuin, bijenhallen
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0002
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 2
Beschreibung: De abdis, de beleving en het adbijpunt
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 3
Beschreibung: Kantoren Noordvleugel (ingang nr. 43) en slot
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 4
Beschreibung: Kantoren op zolder zuidvleugel (ingang poort)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 5
Beschreibung: Commerciële ruimten nr. 49
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 6
Beschreibung: Heritage co working in dormitorium
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 7
Beschreibung: Workshopkeuken
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 8
Beschreibung: Demonstratiekeuken, refter- voormalige abdijkeuken, culinair bezoekerscentrum en moestuin (+ leifruit)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: TVL/2026/1941/CON/THE - 9
Beschreibung: Brouwerij
Interne Kennung: 9
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TVL/2026/1941/CON/THE
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92000000 Recreational, cultural and sporting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0010
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 10
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 11
Description: Klooster Kapucijnen
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 12
Description: Kloostertuin Kapucijnen
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 13
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0002
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 5
Description: Commerciële ruimten nr. 49
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 7
Description: Workshopkeuken
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: TVL/2026/1941/CON/THE - 9
Description: Brouwerij
Internal identifier: 9