See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrale onderwijs-, zorg- en arbeidsvoorziening voor zeer kwetsbare jeugdigen
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de onderhandelingsprocedure zonder (voorafgaande) aankondiging. In de Aanbestedingswet 2012 vindt u de specifieke bepalingen met betrekking tot deze procedure in de artikelen 2.32 tot en met 2.37. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding zijn de regio's WBO en WBW. De regio WBO bestaat uit vijf gemeenten: Breda, Oosterhout, Drimmelen, Altena en Geertruidenberg. De regio WBW bestaat uit negen gemeenten: Roosendaal, Bergen op Zoom, Woensdrecht, Rucphen, Zundert, Etten-leur, Halderberge, Steenbergen en Moerdijk. Opdracht Veertien gemeenten in Regio WBO en Regio WBW willen intensief samenwerken met schoolbesturen en de samenwerkingsverbanden passend onderwijs Breda e.o., Roosendaal e.o. en Brabantse Wal om een integraal programma (hierna: de voorziening) aan te bieden waar onderwijs, arbeid en zorg samenkomen, gevestigd op één locatie. Eén (te contracteren) partij biedt aan de geplaatste jeugdigen op de locatie een passend en integraal onderwijs- arbeidsparticipatie- en jeugdhulpprogramma aan. Dat betekent dat de betreffende onderdelen aanvullend op elkaar worden aangeboden. Nauwe samenwerking tussen alle samenwerkingspartners is noodzakelijk om de voorziening te kunnen uitvoeren. Er wordt voor de leerlingen geen onderscheid meer gemaakt tussen onderwijs, zorg en arbeid waardoor de voorziening als geheel gezien en erkend zal worden als onderwijstijd door de onderwijsinspectie. Zowel de gemeenten als de samenwerkingsverbanden leveren de financiële middelen voor de voorziening. De gemeenten leveren de financiële middelen via een inkoopprocedure. Zo wensen zij deze unieke vorm van integraal werken tot stand te brengen, waarbij (voor de jeugdigen) geen onderscheid meer wordt gemaakt tussen onderwijs, arbeid en jeugdhulp.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Met deze onderhandelingsprocedure zonder aankondiging wordt rechtstreeks gegund aan de opdrachtnemer, na onderhandeling met de in aanmerking komende partij. In de Aanbestedingswet 2012 zijn de specifieke bepalingen met betrekking tot deze procedure in de artikelen 2.32 tot en met 2.37 beschreven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
625670-2025 - Resultaat
Nederland – Gezondheidszorg en maatschappelijk werk – Integrale onderwijs-, zorg- en arbeidsvoorziening voor zeer kwetsbare jeugdigen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000