2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników Urzędu Dozoru Technicznego - ZP-DA-68/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników Urzędu Dozoru Technicznego, w zakresie: a) rezerwacji, zakupu i dostarczania biletów lotniczych krajowych i zagranicznych, b) rezerwacji hoteli za granicą, c) rezerwacji i wynajmu samochodów za granicą, d) pośrednictwa w załatwianiu formalności wizowych, e) rezerwacji, zakupu i dostarczania biletów kolejowych krajowych i zagranicznych, autokarowych krajowych i zagranicznych oraz promowych zagranicznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), Formularz cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne Kennung: ZP-DA-68/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp. Zamawiający dopuszcza możliwość wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków udziału w postępowaniu lub braku podstaw wykluczenia przy wykorzystaniu certyfikatu Wykonawcy zamówień publicznych, wydany zgodnie przepisami ustawy Pzp obowiązującymi od 12.07.2026 r. Jeżeli Wykonawca zamierza posługiwać się certyfikatem, zobowiązany jest wskazać w Formularzu oferty: numer certyfikatu, zakres certyfikatu oraz okres jego ważności. W przypadku gdy zakres certyfikacji nie obejmuje wszystkich warunków udziału lub wszystkich podstaw wykluczenia wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest złożyć pozostałe podmiotowe środki dowodowe. Zamawiający zastrzega sobie prawo do weryfikacji aktualności i zakresu certyfikacji na każdym etapie postępowania. Zamawiający przewiduje uruchomienie zamówienia dodatkowego, zgodnie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp - w zakresie obsługa krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników Urzędu Dozoru Technicznego - które wyniesie do 30% zamówienia podstawowego. Szczegółowe wymagania w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001