625687-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, oraz z obiektów użyteczności publicznej i cmentarzy komunalnych na terenie Gminy Kozielice w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
Beschreibung„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, oraz z obiektów użyteczności publicznej i cmentarzy komunalnych na terenie Gminy Kozielice w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych , niezamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, z obiektów użyteczności publicznej i cmentarzy komunalnych na terenie Gminy Kozielice w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r., zgodnie z przepisami prawa unijnego i krajowego oraz lokalnymi regulacjami dotyczącymi gospodarki odpadami. • Udostępnienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który będzie znajdował się w odległości nie większej niż 15 km od siedziby Urzędu Gminy Kozielice, zgodnie z wymogami Dyrektywy 2008/98/WE oraz Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami (WPGO) dla Województwa Zachodniopomorskiego. Wyposażenie nieruchomości w worki/pojemniki do selektywnego gromadzenia odpadów – tworzyw sztucznych/metali, szkła, papieru i odpadów ulegających biodegradacji.