2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja robót budowlano – konserwatorskich wraz z infrastrukturą wewnętrzną i zewnętrzną, realizacja wystawy stałej oraz zakup i montaż pierwszego wyposażenia na potrzeby Muzeum Getta Warszawskiego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w związku na swoją obszerność wskazany jest w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opis składania ofert znajdował się w dokumentacji postępowania.
Beschreibung: Opis składania ofert znajdował się w dokumentacji postępowania.