2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i rozruch kompletnej instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii na budynku siedziby OR AMW przy ul. Montelupich 3 w Krakowie, wraz z niezbędnymi robotami budowlanymi na dachu oraz modernizacją instalacji odgromowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w systemie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji fotowoltaicznej na budynku położonym w Krakowie, ul. Montelupich 3 wraz z niezbędnymi robotami budowlanymi na dachu oraz modernizacją instalacji odgromowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), warunków i miejsca realizacji zawarty jest w załączniku 1do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 229809-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w systemie „zaprojektuj i wybuduj” instalacji fotowoltaicznej na budynku położonym w Krakowie, ul. Montelupich 3 wraz z niezbędnymi robotami budowlanymi na dachu oraz modernizacją instalacji odgromowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), warunków i miejsca realizacji zawarty jest w załączniku 1do SWZ .