2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění profesního vzdělávání v oblasti digitálních dovedností informačních technologií
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření RÁMCOVÉ DOHODY S JEDNÍM DODAVATELEM (ÚČASTNÍKEM), kdy na základě uzavřené Rámcové dohody budou vybranému účastníku zadávány dílčí veřejné zakázky, jejichž předmětem bude zajištění vzdělávacích aktivit a administrace vzdělávání, a to pro členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, z.s. (kurzů se budou účastnit zaměstnanci členů a zaměstnanci členů kolektivních členů Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, z.s.
Interne Kennung: 001/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření RÁMCOVÉ DOHODY S JEDNÍM DODAVATELEM (ÚČASTNÍKEM), kdy na základě uzavřené Rámcové dohody budou vybranému účastníku zadávány dílčí veřejné zakázky, jejichž předmětem bude zajištění vzdělávacích aktivit a administrace vzdělávání, a to pro členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, z.s. (kurzů se budou účastnit zaměstnanci členů a zaměstnanci členů kolektivních členů Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, z.s
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a. Změna témat a cílů jednotlivého kurzu definovaných v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace Zadavatel je oprávněn zejména na základě podnětů od účastníků kurzů či cílových subjektů změnit dílčí témata a cíle jednotlivých kurzů, tedy změnit obsahovou stránku Přílohy č. 1 Zadávací dokumentace, a to v maximálním rozsahu 30 %. Změna musí být v souladu s účelem a předmětem Veřejné zakázky a cíle vzdělávání kurzů musí být v souladu s projektem. V takovém případě Zadavatel sdělí vybranému dodavateli s časovým předstihem povahu této změny a strany aktualizují dle požadavku Zadavatele obsah Přílohy č. 1 Zadávací dokumentace (resp. Rámcové dohody). Tato změna nemá vliv na výši sjednané ceny kurzu. Takovouto změnu je povinen vybraný dodavatel akceptovat. b. Změna, resp. prodloužení celkové doby plnění Rámcové dohody Pouze v případě, že ze strany poskytovatele dotace dojde k prodloužení celkové doby realizace projektu, je Zadavatel oprávněn v souladu s touto změnou prodloužit dobu plnění a trvání Rámcové dohody (tedy dobu, ve které bude vybraný dodavatel povinen zajistit realizaci plnění předmětu Veřejné zakázky). Tato změna nemá vliv na výši sjednané ceny kurzu. Takovouto změnu je povinen vybraný dodavatel akceptovat. O případném prodloužení doby trvání Rámcové dohody bude mezi stranami uzavřen písemný dodatek.