2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxidiensten
Beschreibung: De Opdracht omvat het contracteren van een dienstverlener die de Politie voorziet in taxivervoer. Het betreft hier specifiek het taxivervoer met een personenauto uit de voertuigcategorie M1 RDW, met maximaal 9 zitplaatsen inclusief bestuurdersstoel. Het taxivervoer wordt voornamelijk ingezet voor medewerkers die tijdelijk niet zelfstandig kunnen reizen naar werk of een zorgverlener.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Taxidiensten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60120000 Taxi services
Additional classification (cpv): 60100000 Road transport services, 60140000 Non-scheduled passenger transport, 63000000 Supporting and auxiliary transport services; travel agencies services
5. Lot
Lot: LOT-0000