625726-2026 - Ergebnis
Niederlande – Unternehmens- und Managementberatung – Consultancy Alliander
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelConsultancy Alliander
BeschreibungZie Aanbestedingsdocumentatie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie Aanbestedingsdocumentatie
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
LosLOT-0000
625726-2026 - Resultaat
Nederland – Advies inzake bedrijfsvoering en management – Consultancy Alliander
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Consultancy Alliander
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsdocumentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
5. Perceel
Perceel: LOT-0000