See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ”Wykonanie i sukcesywną dostawę tablic rejestracyjnych w okresie od 1.01.2025 r. do 31.12.2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych na okres od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r. dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatu Grodziskiego w Grodzisku Mazowieckim. Tablice powinny być wykonane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 sierpnia 2022 roku w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2022 r. poz. 1847 ze zm.) Tablice Sztuki Samochodowe zwyczajne, samochodowe zmniejszone, motocyklowe / ciągnikowe, motorowerowe. 95000 Samochodowe profesjonalne, tymczasowe, pojazdy zabytkowe, tablice indywidualne samochodowe i motocyklowe. 1600 Samochodowe do pojazdów elektrycznych i napędzanych wodorem, motocyklowe do pojazdu elektrycznego, motorowerowe do pojazdu elektrycznego. 1200 Wtórniki tablic / bagażnik 4500 RAZEM 102300 Do obowiązków Wykonawcy (zwanego dalej również Dostawcą) należeć będzie dostarczenie zapakowanych w kartonach tablic, opisanych numerami, na własny koszt do wskazanego miejsca w terminie uzgodnionym z Zamawiającym. Ponadto do Wykonawcy należeć też będzie odbiór i złomowanie starych tablic rejestracyjnych także na jego koszt, jeden raz w miesiącu w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie. Dostawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie za usługę odbierania i złomowania starych tablic rejestracyjnych. Warunki dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: wymagany okres rękojmi i gwarancji wynosi 3 lata od daty dostarczenia tablic (od daty odbioru partii zamówienia). Wykonawca zobowiązany jest do dostosowania się do wymagań wynikających z przepisów ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1289). Zamówienie należy wykonać zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych: a) łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych wykonawcy w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku – Prawo o ruchu drogowym używanych przy wykonywaniu zamówienia musi wynosić co najmniej 10%, b) przy obliczaniu procentowego limitu pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym, o których mowa powyżej należy uwzględnić zaokrąglenie do pełnych jednostek (sztuk) zgodnie z zasadami określonymi w art. 36a ustawy.
Vorherige Bekanntmachung: 657147-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
5. Los
Los: LOT-0001