2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering polyvalente immunoglobulinen voor subcutane toediening
Beschreibung: Wij nodigen u uit tot het indienen van een offerte voor de levering van polyvalente immunoglobulinen voor subcutane toediening (ATC J06BA01), in volgende sterktes: - 1g normaal humaan immunoglobuline - 2g normaal humaan immunoglobuline - 4g normaal humaan immunoglobuline Het betreft een raamovereenkomst voor de gespecifieerde levering binnen de afgesproken termijn en onder de voorwaarden zoals opgenomen in het bestek. Deze procedure verloopt volgens de geldende wetgeving inzake overheidsopdrachten.
Interne Kennung: PPP0SU-181/6157/2026/LAS/VP/DCA/076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/LAS/VP/DCA/076_1