2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK - PEDF - ETAPOVÁ REKONSTRUKCE OBJEKTU M. RETTIGOVÉ 4, PRAHA 1 – Pořízení a instalace ICT a AV techniky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž ICT a audiovizuální techniky pro rekonstruované prostory Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, specifikované ve výkazu výměr zadavatele (Příloha č. 5 ZD) včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záruky a záručního servisu.
Interne Kennung: UKPedF/351112/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 38652100 Vorführgeräte, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 51313000 Installation von Audiogeräten, 51314000 Installation von Videogeräten, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 38652100 Vorführgeräte, 51313000 Installation von Audiogeräten, 51314000 Installation von Videogeräten, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231310 Flachbildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že se některá část, výrobek nebo technická součást plnění vybraného dodavatele stane z objektivních důvodů nedostupná nebo ji nebude možné dodat (např. skončení výroby, nedostupnost zboží u výrobce, změna technických norem, celní embargo apod.), je vybraný dodavatel povinen o této skutečnosti zadavatele neprodleně informovat a navrhnout technickou náhradu nedostupného plnění, to vše s tím, že: (i) nové zboží musí splňovat veškeré požadované minimální parametry podle této zadávací dokumentace, tj. může býti lepší, (ii) nové zboží bude kompatibilní s ostatním zbožím dodávaným vybraným dodavatelem, zejména z hlediska programové a operační kompatibility, (iii) zboží bude dodáno nejvýše za cenu, která odpovídá ceně původního nahrazovaného plnění, s tím že je možné, aby bylo zboží dodáno levněji, (iv) délka záručních lhůt pro nové zboží nebude kratší než u původního nahrazovaného plnění. Vybraný dodavatel je povinen doložit technickou specifikaci nově nabízeného zboží, minimálně vždy v rozsahu vyžadovaného v zadávací dokumentaci pro nabídku, s tím že zhotovitel je oprávněn požadovat další bližší specifikaci nebo technické informace. Zhotovitel je oprávněn odmítnout navrhovanou změnu plnění, v takovém případě o této skutečnosti vyrozumí vybraného dodavatele a vybraný dodavatel je povinen vyhledat a nabídnout jiné nové zboží, které by splňovalo shora uvedené požadavky. Pokud se zadavatel rozhodne neakceptovat změnu plnění, je oprávněn oznámit vybranému dodavateli, že neodebere příslušné nedostupné zboží, a v takovém případě v rozsahu tohoto nedostupného plnění závazek vybraného dodavatele zaniká, s tím že mu nenáleží žádná náhrada za neodebrání předmětného zboží, ani jeho cena. O změně plnění uzavřou zadavatel a vybraný dodavatel bez zbytečného odkladu dodatek ke kupní smlouvě.