See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pipetonderhoud
Beschreibung: Uit elkaar halen van pipetten en / of dispensers, kapotte onderdelen vervangen, en/of schoonmaken van Instrumenten (intern, extern), ringen en seals oliën, uitvoeren van lek- en functionele test, en/of kalibreren (‘as-found’ en/of ‘as-left’) en/of Justeren en/of repareren van pipetten en dispensers. De werkzaamheden dienen onder NEN-EN-ISO/IEC ISO 17025 (voor Pipetonderhoud) accreditatie uitgevoerd te worden.
Interne Kennung: 2024-MER-T71598
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 50324200 Vorbeugende Wartung, 50433000 Eichdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 000