See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego w fabrycznie nowych pojazdach do zbiórki odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego w fabrycznie nowych pojazdach do zbiórki odpadów, z podziałem na zadania: Zadanie 1: zakup, dostawa i montaż na 7 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 2: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 3: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 4: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 5: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 6: zakup, dostawa i montaż na 5 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 7: zakup, dostawa i montaż na 3 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 8: zakup, dostawa i montaż na 2 szt. pojazdów skrzyniowych fabrycznie nowych statycznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 9: zakup, dostawa i montaż na 3 szt. pojazdów kontenerowych fabrycznie nowych statycznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, Zadanie 10: zakup, dostawa i montaż na 3 szt. pojazdów kontenerowych fabrycznie nowych statycznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ.
Interne Kennung: RZP.27.25.2026.JN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923110 Wiegeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: zakup, dostawa i montaż na 7 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 210 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące dynamicznego systemu wagowego: - Pod pojęciem dynamicznego systemu wagowego (dalej system wagowy, system ważenia) należy rozumieć wagę automatyczną dla pojedynczych ładunków klasy Y (b): komputer wagowy, czujniki pomiarowe, czujniki wyzwalające, system wykrycia obecności pojemnika, okablowanie łączące czujniki z komputerem, elementy mocujące. Podstawową częścią składową systemu jest komputer wagowy, do którego podłączone zostaną sygnały z powyższych czujników. Ilość i typ czujników wyzwalających niezbędnych do prawidłowej pracy systemu wagowego niezależnie od typu urządzenia załadowczego zobowiązany jest określić Wykonawca. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji zabudowy, na której zamontowany zostanie system. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 1 – pojazdach z zabudową bezpylną o DMC 26-27 t i ładowności min. 10 t oraz pojemności ładunkowej 18-23 m3. Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze zgodnie z normą PN-EN 1501-5:2021-08 (lub równoważną), dostosowane do współpracy z pojemnikami od 120 l do 1100 l, wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN840 lub równoważną. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE, - System wagowy ma być dostosowany do urządzenia z zasypem tylnym z grzebieniem umocowanym na belce poprzecznej i ramionach składanych do pojemników o objętości od 120 l do 1100 l. Ważenie pojemnika ma odbywać się w czasie procesu opróżniania pojemnika przez zasyp, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania lub skracania cyklu opróżniania pojemnika. 5. Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. -Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla danego pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem, na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z doposażonych pojazdów. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas. 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 210 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące dynamicznego systemu wagowego: - Pod pojęciem dynamicznego systemu wagowego (dalej system wagowy, system ważenia) należy rozumieć wagę automatyczną dla pojedynczych ładunków klasy Y (b): komputer wagowy, czujniki pomiarowe, czujniki wyzwalające, system wykrycia obecności pojemnika, okablowanie łączące czujniki z komputerem, elementy mocujące. Podstawową częścią składową systemu jest komputer wagowy, do którego podłączone zostaną sygnały z powyższych czujników. Ilość i typ czujników wyzwalających niezbędnych do prawidłowej pracy systemu wagowego niezależnie od typu urządzenia załadowczego zobowiązany jest określić Wykonawca. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji zabudowy, na której zamontowany zostanie system. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 2 – pojazdach z zabudową bezpylną o DMC 26-27 t i ładowności min. 10 t oraz pojemności ładunkowej 18-23 m3. Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze zgodnie z normą PN-EN 1501-5:2021-08 (lub równoważną), dostosowane do współpracy z pojemnikami od 120 l do 1100 l, wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN840 lub równoważną. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE, - System wagowy ma być dostosowany do urządzenia z zasypem tylnym z grzebieniem umocowanym na belce poprzecznej i ramionach składanych do pojemników o objętości od 120 l do 1100 l. Ważenie pojemnika ma odbywać się w czasie procesu opróżniania pojemnika przez zasyp, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania lub skracania cyklu opróżniania pojemnika. 5. Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. -Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla danego pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem, na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z doposażonych pojazdów. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas. 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 210 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące dynamicznego systemu wagowego: - Pod pojęciem dynamicznego systemu wagowego (dalej system wagowy, system ważenia) należy rozumieć wagę automatyczną dla pojedynczych ładunków klasy Y (b): komputer wagowy, czujniki pomiarowe, czujniki wyzwalające, system wykrycia obecności pojemnika, okablowanie łączące czujniki z komputerem, elementy mocujące. Podstawową częścią składową systemu jest komputer wagowy, do którego podłączone zostaną sygnały z powyższych czujników. Ilość i typ czujników wyzwalających niezbędnych do prawidłowej pracy systemu wagowego niezależnie od typu urządzenia załadowczego zobowiązany jest określić Wykonawca. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji zabudowy, na której zamontowany zostanie system. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 3 – pojazdach z zabudową bezpylną o DMC 26-27 t i ładowności min. 10 t oraz pojemności ładunkowej 18-23 m3. Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze zgodnie z normą PN-EN 1501-5:2021-08 (lub równoważną), dostosowane do współpracy z pojemnikami od 120 l do 1100 l, wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN840 lub równoważną. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE, - System wagowy ma być dostosowany do urządzenia z zasypem tylnym z grzebieniem umocowanym na belce poprzecznej i ramionach składanych do pojemników o objętości od 120 l do 1100 l. Ważenie pojemnika ma odbywać się w czasie procesu opróżniania pojemnika przez zasyp, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania lub skracania cyklu opróżniania pojemnika. 5. Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. -Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla danego pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem, na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z doposażonych pojazdów. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas. 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 210 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące dynamicznego systemu wagowego: - Pod pojęciem dynamicznego systemu wagowego (dalej system wagowy, system ważenia) należy rozumieć wagę automatyczną dla pojedynczych ładunków klasy Y (b): komputer wagowy, czujniki pomiarowe, czujniki wyzwalające, system wykrycia obecności pojemnika, okablowanie łączące czujniki z komputerem, elementy mocujące. Podstawową częścią składową systemu jest komputer wagowy, do którego podłączone zostaną sygnały z powyższych czujników. Ilość i typ czujników wyzwalających niezbędnych do prawidłowej pracy systemu wagowego niezależnie od typu urządzenia załadowczego zobowiązany jest określić Wykonawca. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji zabudowy, na której zamontowany zostanie system. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 4 – pojazdach z zabudową bezpylną o DMC 26-27 t i ładowności min. 10 t oraz pojemności ładunkowej 18-23 m3. Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze zgodnie z normą PN-EN 1501-5:2021-08 (lub równoważną), dostosowane do współpracy z pojemnikami od 120 l do 1100 l, wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN840 lub równoważną. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE, - System wagowy ma być dostosowany do urządzenia z zasypem tylnym z grzebieniem umocowanym na belce poprzecznej i ramionach składanych do pojemników o objętości od 120 l do 1100 l. Ważenie pojemnika ma odbywać się w czasie procesu opróżniania pojemnika przez zasyp, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania lub skracania cyklu opróżniania pojemnika. 5. Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. -Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla danego pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem, na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z doposażonych pojazdów. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas. 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: zakup, dostawa i montaż na 8 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 210 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące dynamicznego systemu wagowego: - Pod pojęciem dynamicznego systemu wagowego (dalej system wagowy, system ważenia) należy rozumieć wagę automatyczną dla pojedynczych ładunków klasy Y (b): komputer wagowy, czujniki pomiarowe, czujniki wyzwalające, system wykrycia obecności pojemnika, okablowanie łączące czujniki z komputerem, elementy mocujące. Podstawową częścią składową systemu jest komputer wagowy, do którego podłączone zostaną sygnały z powyższych czujników. Ilość i typ czujników wyzwalających niezbędnych do prawidłowej pracy systemu wagowego niezależnie od typu urządzenia załadowczego zobowiązany jest określić Wykonawca. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji zabudowy, na której zamontowany zostanie system. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 5 – pojazdach z zabudową bezpylną o DMC 26-27 t i ładowności min. 10 t oraz pojemności ładunkowej 18-23 m3. Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze zgodnie z normą PN-EN 1501-5:2021-08 (lub równoważną), dostosowane do współpracy z pojemnikami od 120 l do 1100 l, wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN840 lub równoważną. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE, - System wagowy ma być dostosowany do urządzenia z zasypem tylnym z grzebieniem umocowanym na belce poprzecznej i ramionach składanych do pojemników o objętości od 120 l do 1100 l. Ważenie pojemnika ma odbywać się w czasie procesu opróżniania pojemnika przez zasyp, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania lub skracania cyklu opróżniania pojemnika. 5. Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. -Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla danego pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem, na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z doposażonych pojazdów. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas. 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: zakup, dostawa i montaż na 5 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 210 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące dynamicznego systemu wagowego: - Pod pojęciem dynamicznego systemu wagowego (dalej system wagowy, system ważenia) należy rozumieć wagę automatyczną dla pojedynczych ładunków klasy Y (b): komputer wagowy, czujniki pomiarowe, czujniki wyzwalające, system wykrycia obecności pojemnika, okablowanie łączące czujniki z komputerem, elementy mocujące. Podstawową częścią składową systemu jest komputer wagowy, do którego podłączone zostaną sygnały z powyższych czujników. Ilość i typ czujników wyzwalających niezbędnych do prawidłowej pracy systemu wagowego niezależnie od typu urządzenia załadowczego zobowiązany jest określić Wykonawca. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji zabudowy, na której zamontowany zostanie system. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 6 – pojazdach z zabudową bezpylną o DMC 26-27 t i ładowności min. 10 t oraz pojemności ładunkowej 18-23 m3. Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze zgodnie z normą PN-EN 1501-5:2021-08 (lub równoważną), dostosowane do współpracy z pojemnikami od 120 l do 1100 l, wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN840 lub równoważną. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE, - System wagowy ma być dostosowany do urządzenia z zasypem tylnym z grzebieniem umocowanym na belce poprzecznej i ramionach składanych do pojemników o objętości od 120 l do 1100 l. Ważenie pojemnika ma odbywać się w czasie procesu opróżniania pojemnika przez zasyp, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania lub skracania cyklu opróżniania pojemnika. 5. Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. -Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla danego pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem, na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z doposażonych pojazdów. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas. 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7: zakup, dostawa i montaż na 3 szt. pojazdów bezpylnych fabrycznie nowych dynamicznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 210 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące dynamicznego systemu wagowego: - Pod pojęciem dynamicznego systemu wagowego (dalej system wagowy, system ważenia) należy rozumieć wagę automatyczną dla pojedynczych ładunków klasy Y (b): komputer wagowy, czujniki pomiarowe, czujniki wyzwalające, system wykrycia obecności pojemnika, okablowanie łączące czujniki z komputerem, elementy mocujące. Podstawową częścią składową systemu jest komputer wagowy, do którego podłączone zostaną sygnały z powyższych czujników. Ilość i typ czujników wyzwalających niezbędnych do prawidłowej pracy systemu wagowego niezależnie od typu urządzenia załadowczego zobowiązany jest określić Wykonawca. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji zabudowy, na której zamontowany zostanie system. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 7 – pojazdach z zabudową bezpylną o DMC 12-17 t i ładowności min. 5 t oraz pojemności ładunkowej 7-11 m3. Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze zgodnie z normą PN-EN 1501-5:2021-08 (lub równoważną), dostosowane do współpracy z pojemnikami od 120 l do 1100 l, wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN840 lub równoważną. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE, - System wagowy ma być dostosowany do urządzenia z zasypem tylnym z grzebieniem umocowanym na belce poprzecznej i ramionach składanych do pojemników o objętości od 120 l do 1100 l. Ważenie pojemnika ma odbywać się w czasie procesu opróżniania pojemnika przez zasyp, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania lub skracania cyklu opróżniania pojemnika. 5. Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. -Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla danego pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem, na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z doposażonych pojazdów. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas. 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: zakup, dostawa i montaż na 2 szt. pojazdów skrzyniowych fabrycznie nowych statycznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 200 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące statycznego systemu wagowego: - Pod pojęciem systemu wagowego (dalej system wagowy) należy rozumieć wagę nieautomatyczną umożliwiającą pomiar obciążenia przenoszonego przez element konstrukcyjny żurawia podczas pracy urządzenia. Pomiar następuje po ustabilizowaniu ładunku. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych do wielkości i udźwigu żurawia. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na pojazdach z zabudową skrzyniową z wywrotem, żurawiem o DMC 12 t i ładowności min. 5 t oraz udźwigu na wysięgu min. 9,2 m – min. 760 kg. Pojazdy wyposażone w żuraw hydrauliczny automatycznie rozkładany/składany. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE. Zabudowa dostosowana przez dostawcę pojazdów do montażu statycznego systemu wagowego (poprowadzone zabezpieczone trasy kablowe, atrapy komórek wagowych) oraz systemu wagowego zamontowanego na zawiesiu, - System wagowy ma być dostosowany do urządzeń pojazdów skrzyniowych opisanych powyżej. Ważenie ma odbywać się po ustabilizowaniu przenoszonego ładunku przez element konstrukcyjny żurawia podczas pracy urządzenia: - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. 5. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z pojazdów objętych przedmiotowym zamówieniem. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9: zakup, dostawa i montaż na 3 szt. pojazdów kontenerowych fabrycznie nowych statycznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 200 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące statycznego systemu wagowego: - Pod pojęciem statycznego systemu wagowego (dalej system wagowy) należy rozumieć wagę nieautomatyczną umożliwiającą ważenie kontenera po jego załadunku na podwozie pojazdu, bez potrzeby jego przerywania (w celu pomiaru osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania cyklu opróżniania kontenera. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji podwozia pojazdu. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 9 – pojazdach z zabudową kontenerową o DMC 6-9 t oraz ładowności min. 2,8 t Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze z przesuwnym/łamanym hakiem. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE. Zabudowa dostosowana przez dostawcę pojazdów do montażu statycznego systemu wagowego (poprowadzone zabezpieczone trasy kablowe, atrapy komórek wagowych), - System wagowy ma być dostosowany do urządzeń pojazdów kontenerowych opisanych powyżej. Ważenie ma odbywać się po załadunku kontenera na podwozie pojazdu, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania cyklu opróżniania kontenera, - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. 5. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z pojazdów objętych przedmiotowym zamówieniem. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, o którym mowa w pkt. 16 przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10: zakup, dostawa i montaż na 3 szt. pojazdów kontenerowych fabrycznie nowych statycznych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Umowa zostanie zawarta na okres 200 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia umowy. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie dostawy, montażu i oceny zgodności, o którym mowa w §1 ust. 2 pkt. a) i b) umowy nie może przekroczyć 14 dni kalendarzowych od daty udostępnienia pojazdów Wykonawcy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych na pojazdach do zbiórki odpadów, b) ocenę zgodności każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM) lub instytucję równoważną upoważnioną do poświadczania dokonania legalizacji, c) legalizację ponowną każdego systemu wagowego nadaną przez Główny Urząd Miar (GUM) lub Okręgowy Urząd Miar (OUM), d) szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, e) usługę serwisową przez okres równy okresowy gwarancji. 4. Wymagania dotyczące statycznego systemu wagowego: - Pod pojęciem statycznego systemu wagowego (dalej system wagowy) należy rozumieć wagę nieautomatyczną umożliwiającą ważenie kontenera po jego załadunku na podwozie pojazdu, bez potrzeby jego przerywania (w celu pomiaru osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania cyklu opróżniania kontenera. - Wykonawca jest zobligowany do dostosowania liczby czujników pomiarowych oraz pomocniczych do modelu oraz wersji podwozia pojazdu. Zamawiający informuje, że system wagowy będzie montowany na: Zadanie 10 – pojazdach z zabudową kontenerową o DMC 6-9 t oraz ładowności min. 2,8 t Pojazdy wyposażone w urządzenie załadowcze z przesuwnym/łamanym hakiem. Zabudowa (każda odrębnie) posiada znak CE. Zabudowa dostosowana przez dostawcę pojazdów do montażu statycznego systemu wagowego (poprowadzone zabezpieczone trasy kablowe, atrapy komórek wagowych). - System wagowy ma być dostosowany do urządzeń pojazdów kontenerowych opisanych powyżej. Ważenie ma odbywać się po załadunku kontenera na podwozie pojazdu, bez potrzeby jego przerywania (w celu osiągnięcia pomiaru wagi) oraz bez konieczności wydłużania cyklu opróżniania kontenera, - Montowane na pojazdach systemy wagowe (systemy ważenia) (każdy odrębnie) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. 5. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji w wymiarze 36 miesięcy w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego pojazdu, a okres gwarancji w odniesieniu do zainstalowanego systemu wagowego dla każdego z pojazdów rozpocznie się z chwilą podpisania bezusterkowego protokołu obioru ilościowo - jakościowego dla pojazdu. Okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej musi pokrywać się z okresem na który udzielono gwarancji dla systemu wagowego zainstalowanego na każdym z pojazdów objętych przedmiotowym zamówieniem. W przypadku przedłużenia okresu gwarancji na zasadach określonych w § 4 umowy, okres świadczenia przez Wykonawcę usługi serwisowej ulega przedłużeniu o taki sam czas 6. Przedmiot umowy może zostać sfinansowany ze środków pochodzących z przyznanego limitu leasingowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości zawarcia przez Zamawiającego z firmą leasingową (Finansującym) umowy na sfinansowanie przedmiotu umowy ze środków pochodzących z przyznanego leasingu, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu potwierdzoną za zgodność z oryginałem fakturę, a oryginał wraz z protokołem odbioru ilościowo - jakościowego, o którym mowa w pkt. 16 przekazuje wskazanemu w umowie trójstronnej Finansującemu (Leasingodawcy).