See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w sezonie 2025/2026 z podziałem na 11 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wadowickiego w sezonie 2025/2026 wg 11 zadań: zadanie nr 1 –gmina Andrychów; zadanie nr 2 – miasto i gmina Kalwaria Zebrzydowska; zadanie nr 3 – gmina Brzeźnica; zadanie nr 4 – gmina Lanckorona; zadanie nr 5 – gmina Mucharz i Wadowice - zachód; zadanie nr 6 – gmina Spytkowice; zadanie nr 7 – gmina Stryszów; zadanie nr 8 – gmina Tomice; zadanie nr 9 – gmina Wadowice – wschód; zadanie nr 10 – gmina Wieprz; zadanie nr 11 – miasto Andrychów
Vorherige Bekanntmachung: 349237-2025
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Andrychów
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Andrychów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Brzeźnica
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Brzeźnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Lanckorona
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Lanckorona. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Mucharz i Wadowice - zachód
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Mucharz i Wadowice - zachód. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Spytkowice
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Spytkowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Stryszów
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Stryszów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Tomice
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Tomice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Wadowice - wschód
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Wadowice - wschód. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gminy Wieprz
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie gminy Wieprz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11: zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie miasta Andrychów
Beschreibung: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zima – 2025/2026 na terenie miasta Andrychów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr A do SWZ
Interne Kennung: NIZ.272.PN.2.2025 Zadanie nr 11