2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odebranych odpadów komunalnych z terenu miasta Łaziska Górne w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zagospodarowanie odebranych odpadów komunalnych z terenu miasta Łaziska Górne w 2026 roku. Przedmiot zamówienia został przez Zamawiającego podzielony na 3 części: a) Część nr 1- Zagospodarowanie odpadów o kodach odpadu: 20 03 01, ex 20 01 99, 15 01 01, 20 01 01, 20 01 39, 20 01 40, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 07, 20 01 02, 20 01 08, 20 03 07, 16 01 03, 17 01 01, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 20 01 11 b) Część nr 2-Zagospodarowanie odpadów o kodzie odpadu: 20 02 01 c) Część nr 3- Odbiór i Zagospodarowanie odpadów o kodach odpadu: 20 01 32, 20 01 99 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, na jedną lub więcej wybranych części. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia ilości mniejszych niż określono w przedmiocie zamówienia z tym zastrzeżeniem, że zobowiązuje się do wykonania co najmniej 60% wartości umowy (dla każdej części liczone odrębnie). W przypadku wystąpienia takiej sytuacji Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego z tego tytułu żadne roszczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 11/2025/09/U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1-Zagospodarowanie odpadów o kodach odpadu: 20 03 01, ex 20 01 99, 15 01 01, 20 01 01, 20 01 39, 20 01 40, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 07, 20 01 02, 20 01 08, 20 03 07, 16 01 03, 17 01 01, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 20 01 11
Beschreibung: Przyjęcie do zagospodarowania następujących rodzajów odpadów: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; b) Popiół z palenisk c) Odpady papieru i tektury; d) Odpady metali, tworzyw sztucznych i odpadów z opakowań wielomateriałowych; e) Odpady szkła; f) Odpady kuchenne ulegające biodegradacji; g) Meble i inne odpady wielkogabarytowe; h) Zużyte opony; i) Odpady budowlane, z remontów i z rozbiórki. j) Odpady tekstyliów i odzieży
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2-Zagospodarowanie odpadów o kodzie odpadu: 20 02 01
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie do zagospodarowania następujących rodzajów odpadów: - Odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 w ilości 1 450 Mg.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3- Odbiór i Zagospodarowanie odpadów o kodach odpadu: 20 01 32, 20 01 99
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i przyjęcie do zagospodarowania następujących rodzajów odpadów: a) Przeterminowane leki b) Odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych z gospodarstw domowych – igły i strzykawki