625800-2026 - Ergebnis
Slowenien – Computeranlagen und Zubehör – Dobava energijsko učinkovite računalniške in strežniške opreme ter vzdrževanje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava energijsko učinkovite računalniške in strežniške opreme ter vzdrževanje
Beschreibung: Predmet naročila je dobava in vzdrževanje energijsko učinkovite računalniške opreme in strežniške opreme, v skladu s potrebami naročnika in zahtevami iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila in tehnično specifikacijo.
Interne Kennung: JN26-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prenosni računalniki tip 1
Beschreibung: Prenosni računalniki tip 1
Interne Kennung: 553176
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Strežniki in diskovno polje
Beschreibung: Strežniki in diskovno polje
Interne Kennung: 553177
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0003
Titel: Vzdrževanje strežniške opreme in diskovnih polj
Beschreibung: Vzdrževanje strežniške opreme in diskovnih polj
Interne Kennung: 553178
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste