625801-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup i sukcesywna dostawa leków różnych oraz innych produktów szpitalnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa leków różnych oraz innych produktów szpitalnych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków różnych oraz innych produktów szpitalnych, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzach cenowo – ofertowych – Załączniki nr 1 do SWZ dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które: 3.1. spełniają wymagania opisane w Formularzach cenowo – ofertowych, 3.2. spełniają wymagania opisane w SWZ, 3.3. w przypadku produktów leczniczych objętych refundacją - są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych , 4 . Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: - dla Części od nr 1 do nr 30 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części od nr 1 do nr 30 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części od nr 1 do nr 30, Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta. 6. Termin na złożenie wniosku o wyjaśnienie treści SWZ: 28.09.2026r.
Interne KennungPostępowanie nr 50 ZP.261.15-A.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 15882000 Diätetische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 1 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 1 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 1 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 2 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 2 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 2 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 3 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 3 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 3 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 4 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 4 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 4 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 5 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 5 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 5 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 4 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 6 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 6 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 6 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 2 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 7 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 7 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 7 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 8 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 8 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 8 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 9 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 9 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 9 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Leki rożne.
Beschreibung1. Leki różne – 4 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 10 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 10 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 10 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Leki różne, środek zaopatrzenia technicznego
Beschreibung1. Leki różne, środek zaopatrzenia technicznego – 2 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 11 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 11 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 11 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Leki różne, wyroby medyczne
Beschreibung1. Leki różne, wyroby medyczne – 23 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 12 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 12 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 12 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 3 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 13 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 13 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 13 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Leki różne, wyroby medyczne, kosmetyk, suplement diety lub środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung1. Leki różne, wyroby medyczne, kosmetyk, suplement diety lub środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego – 38 pozycji w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 14 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 14 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 14 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 - Suplement diety, kosmetyk lub wyrób medyczny
Beschreibung1. Suplement diety, kosmetyk lub wyrób medyczny – 3 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 15 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 15 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 15 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 2 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 16 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 16 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 16 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 2 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 17 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 17 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 17 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 18 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 18 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 18 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 4 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 19 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 19 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 19 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 20 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 20 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 20 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 21 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 21 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 21 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22- Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 2 pozycje w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 22 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 22 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 22 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23 - Wyrób medyczny
Beschreibung1. Wyrób medyczny – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 23 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 23 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 23 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCzęść nr 24 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 24 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 24 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 24 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 24
LosLOT-0025
TitelCzęść nr 25 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 25 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 25 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 25 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 25
LosLOT-0026
TitelCzęść nr 26 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 26 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 26 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 26 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 26
LosLOT-0027
TitelCzęść nr 27 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 13 pozycji w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 27 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 27 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 27 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 27
LosLOT-0028
TitelCzęść nr 28 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 28 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 28 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 28 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 28
LosLOT-0029
TitelCzęść nr 29 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 29 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 29 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 29 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 29
LosLOT-0030
TitelCzęść nr 30 - Leki różne
Beschreibung1. Leki różne – 1 pozycja w części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - dla Części nr 30 – 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 30 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 30 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 30