625808-2026 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Usługi Inspektora Nadzoru inwestorskiego dla projektu Kompleksowa modernizacja energetyczna wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Siedlcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi Inspektora Nadzoru inwestorskiego dla projektu Kompleksowa modernizacja energetyczna wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Siedlcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na pełnieniu usługi wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji prac budowlano - instalacyjnych związanych z termomodernizacją budynku zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Interne KennungBDG-WO.261.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w wysokości do 30% zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych polegających na wykonaniu przedmiotu i zakresu czynności tożsamego z zadaniem podstawowym. Udzielenie zamówienia podobnego planowane jest w latach 2026 - 2028. Więcej informacji SWZ część I Rozdział 2 Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, na podstawie art. 441 ust 1 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu zakresu przedmiotowego i wartości realizacji umowy w zakresie określonym w SWZ Część II i po cenie określonej w ofercie Wykonawcy, w ramach, których zakłada realizację usługi Inspektorów Nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na remoncie pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz pomieszczenia gospodarczego (powiększenie powierzchni magazynowej) i wykonanie instalacji elektrycznej i LAN.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BDG-WO.261.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: