2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diensten m.b.t. Splunk software
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het inrichten van hoogwaardige ondersteuning die bijdraagt aan het realiseren van een betrouwbare, toekomstbestendige en goed beheerde Splunk-omgeving die het Security Operations Center (SOC) van LVNL in staat stelt om effectief en efficiënt security-incidenten te detecteren, te analyseren en op te volgen. De leverancier fungeert als strategisch partner van LVNL en levert zowel technische ondersteuning als inhoudelijke expertise voor Splunk op locatie en op afstand. LVNL wenst daartoe een raamovereenkomst te sluiten met één leverancier (zonder onderaannemers) die zelfstandig alle met betrekking tot Splunk software gevraagde diensten m.b.t. consultancy en ondersteuning (support) kan leveren. Voor meer informatie wordt verwezen naar de Offerteleidraad. Raamovereenkomst met één partij, zonder onderaannemers, waarbij de volgende elementen van belang zijn: • Beheren en door ontwikkelen van Splunk als SIEM-oplossing; • Integreren van Splunk met andere tooling, logbronnen en operationele systemen; • Ondersteunen van het SOC met technische expertise, kennisoverdracht en roadmapontwikkeling; • Waarborgen van continuïteit, kwaliteit en veiligheid van de Splunk-dienstverlening, in lijn met de eisen van een bedrijf kritische en sterk beveiligde omgeving; • Adviseren over en begeleiden van een mogelijke migratie naar een hybride of volledig Cloud gebaseerde Splunk-architectuur. Meer specifiek gaat het bij Support en Consultancy diensten onder andere om: Support • Verantwoordelijk voor Splunk applicatief beheer en changes/releases met als doel dat de applicatie beschikbaar is en blijft conform de afgesproken (beschikbaarheids)eisen; • Zorgdragen dat Splunk incidenten worden opgelost wanneer zij zich voordoen; • Komen met verbetervoorstellen ten behoeve van beheer, changes/releases; • Het tijdig installeren van applicatie updates en security patches; • Het monitoren van de Splunk omgeving en registratie van incidenten bij verstoringen. • Het onboarden en integreren van additionele systemen en security in Splunk tooling, tezamen met medewerkers LVNL; Consultancy • Het genereren van een Splunk roadmap t.b.v. doorontwikkelen Splunk voor LVNL Cyber/Soc met input van LVNL; • Het kennisdelen c.q. trainen tbv gebruik en doorontwikkeling Splunk voor LVNL; • Adviseren over en begeleiden van een mogelijke migratie van on premise naar hybride of volledig cloud gebaseerde Splunk architectuur; • Opleveren van adviesrapporten op verzoek van LVNL; • Opleveren van documentatie (systeemdocumentatie, architectuurplaten, etc.).
Interne Kennung: C1108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het inrichten van hoogwaardige ondersteuning die bijdraagt aan het realiseren van een betrouwbare, toekomstbestendige en goed beheerde Splunk-omgeving die het Security Operations Center (SOC) van LVNL in staat stelt om effectief en efficiënt security-incidenten te detecteren, te analyseren en op te volgen. De leverancier fungeert als strategisch partner van LVNL en levert zowel technische ondersteuning als inhoudelijke expertise voor Splunk op locatie en op afstand. LVNL wenst daartoe een raamovereenkomst te sluiten met één leverancier (zonder onderaannemers) die zelfstandig alle met betrekking tot Splunk software gevraagde diensten m.b.t. consultancy en ondersteuning (support) kan leveren. Raamovereenkomst met één partij, zonder onderaannemers, waarbij de volgende elementen van belang zijn: • Beheren en door ontwikkelen van Splunk als SIEM-oplossing; • Integreren van Splunk met andere tooling, logbronnen en operationele systemen; • Ondersteunen van het SOC met technische expertise, kennisoverdracht en roadmapontwikkeling; • Waarborgen van continuïteit, kwaliteit en veiligheid van de Splunk-dienstverlening, in lijn met de eisen van een bedrijf kritische en sterk beveiligde omgeving; • Adviseren over en begeleiden van een mogelijke migratie naar een hybride of volledig Cloud gebaseerde Splunk-architectuur. Meer specifiek gaat het bij Support en Consultancy diensten onder andere om: Support • Verantwoordelijk voor Splunk applicatief beheer en changes/releases met als doel dat de applicatie beschikbaar is en blijft conform de afgesproken (beschikbaarheids)eisen; • Zorgdragen dat Splunk incidenten worden opgelost wanneer zij zich voordoen; • Komen met verbetervoorstellen ten behoeve van beheer, changes/releases; • Het tijdig installeren van applicatie updates en security patches; • Het monitoren van de Splunk omgeving en registratie van incidenten bij verstoringen. • Het onboarden en integreren van additionele systemen en security in Splunk tooling, tezamen met medewerkers LVNL; Consultancy • Het genereren van een Splunk roadmap t.b.v. doorontwikkelen Splunk voor LVNL Cyber/Soc met input van LVNL; • Het kennisdelen c.q. trainen tbv gebruik en doorontwikkeling Splunk voor LVNL; • Adviseren over en begeleiden van een mogelijke migratie van on premise naar hybride of volledig cloud gebaseerde Splunk architectuur; • Opleveren van adviesrapporten op verzoek van LVNL; • Opleveren van documentatie (systeemdocumentatie, architectuurplaten, etc.).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -