625810-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Entwicklung von kundenspezifischer Software – Vytvoření nové komunikační platformy ICF/ICB NG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVytvoření nové komunikační platformy ICF/ICB NG
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření serverových softwarových komponent systému, který zajišťuje komunikaci navzájem mezi mandatorními dispečerskými systémy složek Integrovaného bezpečnostního centra Moravskoslezského kraje, technologickými prvky (např. integrace telefonie) a dalšími externími systémy. Předmět plnění tvoří celkem šest etap.
Interne KennungHSOS-5223/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku spočívající v přípustnosti změny ceny uvedené ve smlouvě s vybraným dodavatelem v průběhu plnění veřejné zakázky. Sjednanou cenu díla, resp. dosud neprovedených dílčích plnění (etap) lze změnit o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za předcházející kalendářní rok vyhlášenou Českým statistickým úřadem, a to nejdříve v roce 2028 na základě písemné žádosti dodavatele, zároveň lze takto měnit sjednanou cenu nejvýše jednou ročně. V takovém případě bude uzavřen dodatek ke smlouvě.