2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wdrożenie systemu informatycznego klasy ERP wraz ze świadczeniem serwisu utrzymaniowego i wsparcia licencyjnego na okres 5 lat
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wdrożenie systemu informatycznego klasy ERP wraz ze świadczeniem serwisu utrzymaniowego i wsparcia licencyjnego na okres 5 lat. System ma objąć główne obszary działalności Zamawiającego , tj. sprzedaż, produkcję, świadczenie usług, kontrolę jakości, dystrybucję, zakupy i gospodarkę magazynową, utrzymanie ruchu i majątku, zarządzenie projektami oraz księgowości i kontroling. 2 Celem Zamawiającego jest otrzymanie kompletnego i wdrożonego sprawnie działającego systemu klasy ERP. W związku w tym, Zamawiający sporządził założenia systemu, które zostały przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do Opisu potrzeb i wymagań. Jednocześnie Zamawiający informuje, że dokument ma charakter wstępny, a finalny zakres przedmiotu zamówienia zostanie ustalony i w toku dialogu konkurencyjnego i w finalnej wersji udostępniony Wykonawcom na etapie składania ofert
Interne Kennung: 54/P/2025
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: 12.2 Wraz z Wnioskiem wykonawca zobowiązany jest złożyć: a) aktualne na dzień złożenia oświadczenie składane w oparciu o art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie JEDZ. JEDZ sporządza się zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016 str. 16). Wykonawca wypełnia JEDZ w następującym zakresie: część II, III, IV, V, VI. Wykonawca w zakresie dotyczącym spełnienia warunków udziału w Postępowaniu może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 8 do OPiW; b) oświadczenia wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia sankcyjnego oraz art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej składane na podstawie art. 125 ust. 1 UPZP – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do OPiW. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie musi złożyć każdy z wykonawców zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do OPiW; c) jeżeli dotyczy – oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia sankcyjnego oraz art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej składane na podstawie art. 125 ust. 5 UPZP – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 5 do OPiW; d) jeżeli dotyczy – zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia – zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 9 do OPiW; e) jeżeli dotyczy – oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp – zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 6 do OPIW (oświadczenie odnosi się do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia). UWAGA JEDZ składają odrębnie: • wykonawca / każdy spośród wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; • podmiot trzeci, na którego potencjał powołuje się wykonawca celem potwierdzenia spełnienia warunków udziału w Postępowaniu; • Zamawiający nie wymaga złożenia formularza JEDZ przez podwykonawców, na których zdolności wykonawca nie polega. W przypadku podwykonawców, którym wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia, wykonawca wskazuje w części II sekcja D JEDZ wykaz proponowanych podwykonawców. 12.3 Wraz z Wnioskiem wykonawca zobowiązany jest złożyć aktualne na dzień złożenia następujące podmiotowe środki dowodowe potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu (służące równocześnie ocenie wykonawców w ramach kryterium selekcji): a) Wykaz dostaw, wykonanych w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane wraz z załączeniem dowodów określających, czy usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy. Wzór wykazu stanowi Załącznik nr 2 do OPiW; b) w ramach kryterium selekcji - Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wzór wykazu stanowi Załącznik nr 3 do OPiW; c) aktualny dokument potwierdzający zasady reprezentacji wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia/ podmiotu udostępniającego zasoby; d) jeżeli umocowanie osoby składającej Wniosek o dopuszczenie do udziału w Postępowaniu nie wynika z dokumentów rejestrowych, wykonawca, który składa Wniosek za pośrednictwem pełnomocnika, powinien dołączyć do oferty pełnomocnictwo obejmujące swym zakresem umocowanie do reprezentowania wykonawcy w Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen