See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa obwodnicy Wąchocka w ciągu drogi krajowej nr 42
Beschreibung: Budowa obwodnicy miejscowości Wąchock w ciągu drogi krajowej nr 42 – w systemie projektuj i buduj.
Interne Kennung: O.Ki.D-3.2412.11.2020.gk
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Budowa obwodnicy miejscowości Wąchock w ciągu drogi krajowej nr 42 – w systemie projektuj i buduj. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa odcinka drogi klasy GP o długości 11,720 km. Inwestycja obejmuje: — budowę odcinka drogi krajowej nr 42, — budowę skrzyżowania nr 1.0 z drogą podporządkowaną, — budowę skrzyżowań z sygnalizacją świetlną 1.1, 1.2, 1.3 z drogami podporządkowanymi, — budowę dróg dojazdowych, — budowę punktu kontroli pojazdów ITD, — budowę odcinków chodników, — budowę kanału technologicznego, — budowę zbiorników retencyjnych, — budowę wygrodzeń dla zwierząt, — budowę przepustów, — budowę obiektu inżynierskiego nr 1 – wiadukt nad trasa GP (przejście ekologiczne dla dużych zwierząt), — budowę obiektu inżynierskiego nr 2 – wiadukt w ciągu trasy GP (nad istniejącą drogą 0575T Parszów–Majków), — budowę obiektów inżynierskich nr 3.1, 3.2, 3.3 – zespół mostów w ciągu trasy GP (nad rzeką Żarnówką), — budowę obiektu inżynierskiego nr 4 – przepust żelbetowy (w ciągu istniejącego cieku funkcjonujący również jako przejście ekologiczne dla zwierząt średnich), — budowę obiektu inżynierskiego nr 5 – wiadukt nad trasa GP, — budowę obiektu inżynierskiego nr 6 – przejście podziemne dla pieszych pod trasa GP, — budowę obiektu inżynierskiego nr 7 – wiadukt nad trasa GP, — budowę obiektu inżynierskiego nr 8 – wiadukt nad trasa GP, — budowę obiektu inżynierskiego nr 9 – przejście ekologiczne dla dużych zwierząt pod trasą GP, — budowę obiektu inżynierskiego nr 10 – wiadukt nad trasą GP, — budowę obiektu inżynierskiego nr 11 – wiadukt w ciągu trasy GP, — modernizację hydroforni w miejscowości Rataje i Wielka Wieś, — przebudowę sieci SN, — przebudowę sieci NN, — budowę oświetlenia układu drogowego, — przebudowę sieci WN, — budowa sygnalizacji świetlnej, — budowę elementów ochrony środowiska, — przebudowa urządzeń telekomunikacyjnych, — usunięcie kolizji z ujęciem wody w Wielkiej Wsi poprzez budowę wodociągu przesyłowego z ujęcia wody w Ratajach do Wielkiej Wsi, — budowę odwodnienia drogi, — przebudowę sieci wodociągowej, — przebudowę sieci gazowej średniego ciśnienia, — przebudowę sieci gazowej wysokiego ciśnienia, — przebudowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej, — przebudowa kanalizacji sanitarnej tłoczonej, — budowę zjazdów indywidualnych, — przebudowę i zabezpieczenie kolidujących odcinków infrastruktury technicznej, — urządzenia BRD, — oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń melioracyjnych i odbiorników, — wszelkie roboty wynikające z konieczności podłączenia odcinka do istniejącego układu komunikacyjnego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen