See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákladné vozidlo špeciálne N3 s kombinovanou nadstavbou pre posyp ciest a prepravu - spracovanie asfaltovej obaľovanej zmesi
Beschreibung: Predmetom zákazky je : Nákladné vozidlo špeciálne N3 s kombinovanou nadstavbou pre posyp ciest a prepravu - spracovanie asfaltovej obaľovanej zmesi pre potreby RSÚC Nitra a. s.. A. Podvozok nákladného vozidla s pohonom 4x4 – 1 kus B. Kombinovaná nadstavba na podvozok nákladného vozidla – 1 kus C. Čelne nesená snehová radlica na podvozok nákladného vozidla – 1 kus Predmet zákazky je podrobne špecifikovaný v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: VS 04_2026/NR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück