See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane polegające na poprawie bezpieczeństwa ruchu pieszo/rowerowego poprzez przebudowę/budowę oświetlenia ciągów pieszo rowerowych/pieszych na terenie miasta Rzeszowa – etap I (2 cęści)
Beschreibung: Roboty budowlane polegające na poprawie bezpieczeństwa ruchu pieszo/rowerowego poprzez przebudowę/budowę oświetlenia ciągów pieszo rowerowych/pieszych na terenie miasta Rzeszowa – etap I w podziale na 2 części Cześć 1: Budowa oświetlenia ul. Porąbki Część 2: Budowa oświetlenia ul. Herbowej, ul. bocznej Herbowej, ul. bocznej Potokowej
Vorherige Bekanntmachung: 426173-2026
Interne Kennung: ZP-A.271.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1: Budowa oświetlenia ul. Porąbki
Beschreibung: Budowa oświetlenia na ul. Porąbki na odcinku od ul. Budziwojskiej do ul. Senatorskiej. Długość oświetlanej drogi wynosi ~1,5 km. Zakres robót zgodnie z aktualizacją specyfikacji: - montaż kabla oświetleniowego YAKXS 4x35 mm2, - montaż opraw oświetleniowych drogowych LED z gniazdem Zhaga i sterownikiem z dostępem do systemu 10-letnim. Dobór opraw potwierdzić obliczeniami fotometrycznymi, przyjmując na odcinku ul. Porąbki klasę oświetlenia drogi M4, - montaż słupów aluminiowych, anodowanych lub malowanych proszkowo z elastomerem stopy i wysięgnikiem o dł. 1m, na fundamentach prefabrykowanych betonowych, - montaż przyłącza wraz z ZK-0 na słupie ŻN oraz montaż szafy oświetleniowej wraz z aparaturą. UWAGA: W przypadku niezachowania wymaganej odległości 1m projektowanych słupów od krawędzi jezdni należy w porozumieniu z Inwestorem zastosować na słupie odpowiednie oznakowanie lub zamontować na tym odcinku krawężnik na drodze.
Interne Kennung: Cześć 1: Budowa oświetlenia ul. Porąbki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Budowa oświetlenia ul. Herbowej, ul. bocznej Herbowej, ul. bocznej Potokowej
Beschreibung: W ramach niniejszej części zamówienia przewiduje się realizację zadań obejmujących budowę oświetlenia ulicznego, z podziałem na poszczególne ulice, tj.: ul. Herbową, ul. boczną Herbowej oraz ul. boczną Potokowej. Zadanie 1: Oświetlenie ul. Herbowej na odcinku od ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Chmielnej, Długość oświetlanej drogi wynosi ok. 525 m. Zakres robót zgodnie z aktualizacją specyfikacji: - montaż kabla oświetleniowego YAKXS 4x35 mm2, - montaż opraw oświetleniowych drogowych LED z gniazdem Zhaga i sterownikiem z dostępem do systemu 10-letnim zgodnie z aktualizacją specyfikacji. Dobór opraw potwierdzić obliczeniami fotometrycznymi, przyjmując na odcinku ul. Herbowej klasę oświetlenia drogi M4, - montaż słupów aluminiowych (wysokość montażu oprawy 9m) anodowanych lub malowanych proszkowo z elastomerem stopy i wysięgnikiem o dł. 1,5m, na fundamentach prefabrykowanych betonowych zgodnie z aktualizacją specyfikacji, - wymienić przy ul. Jana Pawła II istniejącego słupa stalowego nr 68 typu T S-100SRw/196/fi70 z jedną wnęką na nowy słup stalowy z dwiema wnękami. Na nowy słup należy przełożyć istniejący wysięgnik, istniejącą oprawę oraz istniejące złącza IZK. Pozostanie istniejący fundament. Zadanie 2: Oświetlenie ul. bocznej Herbowej Długość oświetlanej drogi wynosi ok. 480 m. Zgodnie z aktualizacją do projektu po trasie projektowanego kabla oświetleniowego przy ul. Herbowej zamontować latarnie oświetleniowe (co około 33m). Zakres robót zgodnie z aktualizacją specyfikacji: - montaż kabla oświetleniowego YAKXS 4x35 mm2, - montaż przyłącza z istn. słupa linii napowietrznej n/n nr 13/13, montaż szafy oświetleniowej wraz z aparaturą zgodnie z aktualizacją specyfikacji, - demontaż istniejącej szafy oświetleniowej. dla ul. bocznej Herbowej: - montaż opraw oświetleniowych drogowych LED (dla słupów niskich) z gniazdem Zhaga i sterownikiem z dostępem do systemu 10-letnim zgodnie z aktualizacją specyfikacji. Dobór opraw potwierdzić obliczeniami fotometrycznymi, przyjmując na odcinku ul. bocznej Herbowej klasę oświetlenia drogi C4, - montaż słupów aluminiowych niskich o wysokości 5m, anodowanych lub malowanych proszkowo z elastomerem stopy bez wysięgnika, na fundamentach prefabrykowanych betonowych zgodnie z aktualizacją specyfikacji. dla ul. Herbowej (zgodnie z aktualizacją schematu jednokreskowego): - montaż słupów aluminiowych (wysokość montażu oprawy 9m) anodowanych lub malowanych proszkowo z elastomerem stopy i wysięgnikiem o dł. 1,5m, na fundamentach prefabrykowanych betonowych zgodnie z aktualizacją specyfikacji, - montaż opraw oświetleniowych drogowych LED (dla słupów wysokich) z gniazdem Zhaga i sterownikiem z dostępem do systemu 10-letnim zgodnie z aktualizacją specyfikacji. Dobór opraw potwierdzić obliczeniami fotometrycznymi, przyjmując na odcinku ul. Herbowej klasę oświetlenia drogi M4, - demontaż istniejących opraw z wysięgnikami zamontowanych na słupach energetycznych na odcinku proj. oświetlenia przy ul. Herbowej. Zadanie 3: Oświetlenie ul. bocznej Potokowej działki nr 5963/78 obr. 222 Długość oświetlanej drogi wynosi 315 m. Zakres robót zgodnie z aktualizacją specyfikacji: - montaż kabla oświetleniowego YAKXS 4x35 mm2, - montaż opraw oświetleniowych drogowych LED z gniazdem Zhaga i sterownikiem z dostępem do systemu 10-letnim. Dobór opraw potwierdzić obliczeniami fotometrycznymi, przyjmując na ul. bocznej Potokowej klasę oświetlenia drogi M5, - montaż słupów aluminiowych o wysokości 4m, anodowanych lub malowanych proszkowo z elastomerem stopy i wysięgnikiem o dł. 1m, na fundamentach prefabrykowanych betonowych, - montaż słupów aluminiowych o wysokości 6m, anodowanych lub malowanych proszkowo z elastomerem stopy i wysięgnikiem o dł. 1m, na fundamentach prefabrykowanych betonowych, - montaż przyłącza z rozdzielni nn stacji trafo oraz montaż szafy oświetleniowej wraz z aparaturą. Szafę oświetleniową z demontażu dostarczy Zamawiający.
Interne Kennung: Część 2: Budowa oświetlenia ul. Herbowej, ul. bocznej Herbowej, ul. bocznej Potokowej